Bulvár

Nick podle oblíbené postavy

Čtenářka Gwendylon si vybrala svůj nick podle oblíbené postavy - ženské hrdinky. Kdybyste měli možnost, vybrat si vlastní přezdívku, kde byste hledali?


Dobrý den,

v dobách, kdy jsem začínala na internetových portálech, byla volná většina přezdívek (nejedná se o pravěk, ale o rok 2003). Měla jsem tedy na výběr. Kupodivu jsem nezvolila něco typu Ostrá holka či Holkokluk, což by odpovídalo mému tehdejšímu rozpoložení, ale oblíbenou postavu ze série o Čaroději, Gwendylon Gallowglassovou, jejímž duchovním otcem je Christopher Stasheff.

Kromě některých podobných fyzických atributů, jako je téměř totožná barva vlasů a očí, vlastně ani nevím, proč jsem se s ní ztotožnila. V té době jsem byla militantní feministka, ne nepodobná Červené Zorce, naopak Gwen je jemná, něžná, ženská. Ovšem - a to zřejmě rozhodlo - se silným smyslem pro spravedlnost a plamenným temperamentem v případě ohrožení toho, co považuje za důležité. Nebo že bych v době, kdy jsem se cítila na padesát, byla cynická a brojila proti jakémukoli mužskému elementu, chtěla být přece jen ženou?

Zdraví,
Gwendylon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Pište mi dnes o svých přezdívkách...

 • Jak jste k přezdívce přišli?
 • Máte jen jednu?
 • Dali jste někomu přezdívku? A proč?
 • Máte svou přezdívku rádi?
 • A co nick na Ženě-in, používáte ho ještě někde jinde?

redakce@zena-in.cz

   
13.01.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Gwendylon [*]

  ToraToraTora — #2 Je pravda, že na Novinkách bývalo standartně tak deset lidí a ti se střídali Sml57 Jooo, pionýrské doby...

  superkarma: 0 13.01.2010, 17:51:53
 2. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Ale rok 2003 JE pravěk Sml52

  1. na komentář reaguje Gwendylon — #3
  superkarma: 0 13.01.2010, 16:32:18
 3. [1] lenkaloompa [*]

  Dobrý den, já mám mou přezdívku už čtyři roky a děsně ji miluji a neustále používám. Před čtyřmi lety jsem žila v Londýně a moji zahraniční kamarádi mne přajmenovali podle postavy Oompa-Loompa (Umpa-Lumpa) z filmu Charlie and the Chocolate Factory (Karlík a továrna na čokoládu). Kdo tento film viděl tak ví, že Oompa-Loompa je malý, bláznivý človíček...a protože měřím 158cm, jsem trochu trhlá a jmenuji se Lenka, dostala jsem trochu zkomolenou přezdívku Lenkaloompa :D

  Přeji hezký den!Sml16

  superkarma: 0 13.01.2010, 15:55:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme