Bulvár

Nic v sobě neskladuju

Ahoj všichni,
horoskopy mě docela zajímají, ale s takovým tím lehce pobaveným odstupem. Co se týče vlastností a osobnosti, sázím spíše na kombinaci dědičnosti a výchovy, ale to jen na okraj.
Narodila jsem se ve znamení Býka, tedy bych měla být pod vládou Venuše. Některé charakteristiky na mě sedí naprosto dokonale a většinu jich najdu také u svého tatínka (Býk - 9.5.). Jsem tvrdohlavá a nesmí se na mě spěchat. Když se mě někdo snaží nátlakem k něčemu přinutit, tak zapřu nohy do země, skloním rohy a nikdo se mnou nehne. Když se rozčílím, zařvu mocným hlasem, pošlu všechny kamsi a považuji věc za vyřízenou.
Zatím mě nikdo nevytočil natolik, abych něco vysloveně roztřískala, ale kdo ví, třeba to přijde. Tohle vypadá jako negativní charakteristika, ale mně to tak nepřipadá. Nic v sobě neskladuju, nechám napětí  vybít a mám klid. Co je zajímavé, doháněla jsem tím k šílenství zrozence v Panně a Vahách. I když podle chytrých knížek jsou to pro mě ideální patneři, tak to nefungovalo. Naopak můj současný patner je také Býk a soužití
funguje na jedničku (už skoro 5 let v jednom bytě). Když je problém, tak jeden z nás vypění (častěji já), druhý to ustojí s přehledem a za půl hodiny je klid a pohoda. Prostě komunikace funguje a snadno odhadnem, co
se v druhém děje. To se mi před tím nedařilo, ale asi za to hvězdy nemůžou. Ovšem jedna moje esotericky naladěná kamarádka se naprosto vyděsila, kdyz zjistila, že jsme stejné znamení. Ovšem odmítla mi říct
proč, tak nevím.
Samozřejmě na mě pasují i ostatní Býčí charakteristiky, jako stabilnost, svázanost se zemí, umělou kytkou mě neuctíte a potrpím si na kvalitu. Kupodivu i problémy s páteří a železné zažívání sedí.
Ovšem pro badatele v oblasti horoskopů musím přiznat i čínský horoskop - jsem zářivý Drak. Problém by mohl být jedině v tom, že jsem do školy chodila s ostatními "Draky" a jak se pak mám prosadit? ;-)))
Ostatní horoskopy moc nesleduji a také většinou postrádají širší charakteristiky. No, kdyby měl někdo zájem, narodila jsem se 14.5.1976
přesně v poledne.

Hezký den pod hvězdami

ElizaMilá Elizo,
náhodou, býci jsou mi sympatičtí a já je obdivuji, mají spoustu vlastností, které postrádám a které bych tak potřebovala.

   
25.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] pastel.ka [*]

  Co znám býky, tak většinou hodní a dobrosrdeční lidé. Než si vše v těch svých žadudcích stráví, tak jim to déle trvá, ale neublíží.Býky mám ráda - jsem váha.

  superkarma: 0 25.09.2006, 21:28:54
 2. [6] Pavla_b [*]

  Eliza:narodila jsem se jen o den dříve než ty a jak kdybych četla o sobě:-))

  superkarma: 0 25.09.2006, 13:58:58
 3. avatar
  [5] arjev [*]

  1Jirina: to máš nešikovné.Já jsem na tom byla ,maminka byla Vodnář.Náš vztah byljedinečný.Maminčiné kamarádky jí záviděly.S dcerou si také rozumím,je Blíženec.Moc si navzájem pomáháme.

  superkarma: 0 25.09.2006, 13:28:58
 4. avatar
  [4] Eliza [*]

  1Jirina: Máš pravdu, někdy to prostě nejde. Někdy se to tak setřepe. Třeba to ještě povolí. Možná i ty hvězdy zafungujou

  superkarma: 0 25.09.2006, 13:07:40
 5. [3] 1Jirina [*]

  Eliza:to je asi tím, že já i má matka jsme k sobě nikdy neměly moc blízko a když otec umřel, tak jsme se ještě víc odcizily. Já tvrdohlavá, ona tvrdohlavá. Já praktická, ona v praktickým životě nepoužitelná. Lepší už to asi nebude. V létě jsme spolu byly na dovolené a málem jsme se sežraly. Rozhodně na to má vliv na prvním místě povaha a ne znamení.

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:37:41
 6. avatar
  [2] Eliza [*]

  To zvláštní, moje mamka je Lvice,ale asi ne moc typická. Vycházíme spolu velmi dobře.

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:31:10
 7. [1] 1Jirina [*]

  Má matka je taky býk, já lev a absolutně s ní nemůžu najít společnou řeč! Navíc podle ,,číňáku" je ona tygr a já drak! Hádka u nás=velký třesk!

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:29:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme