Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Je od čtenářky Věry a my jí za něj děkujeme.

Miluji komedie. Na světě je tolik neštěstí a smutku, že mě neláká sledovat dobrovolně další. Asi se ochuzuji o umělecké zážitky, ale to neřeším.

Podělím se s vámi o historku svého učitele na stř.škole. Byl to dobrý kantor a tak neměl obavu, že se jejím zveřejněním puberťákům schodí. Byl v kině na premiéře filmu Čelisti, kde je scéna na lodi v kajutě, při které si 3 hl.aktéři popisují své zážitky se žraloky. Kapitán lodi vypravuje o potopení válečné lodi, kde trosečníky ohrožují žraloci. Pan učitel se tak zabral do této dramatické myšlenky, že nevnímal děj filmu.

Následovala scéna, při níž žralok napadl bok lodi. Chudák učitel nebyl připraven a v úleku zařval na celé kino. Okamžitě bylo přerušeno promítání a narušitel byl potupně vyveden. Bránil se, omlouval, nic naplat - konec neviděl. Už si přesně nepamatuji, co nás všechno učil, ale že i autorita má své slabé dny, si pamatuji dodnes.

Pokud mohu nějaký film doporučit, tak bez váhání mě napadá Láska nebeská. Nejsem moc na romantické cajdáky,ale toto je vyjímečná ang.komedie s hvězdným obsazením. Líbí se i mému muži a to už je co říct.

Věra

Čelisti patří k mým oblíbeným filmům. Poprvé jsem je viděla s bráchou v "sedmdesátkovém" kině a ječeli tam všichni. Kdyby měli pokaždé někoho vyvést, dodnes by to nedopromítali:-)

Stalo se vám, milé ženy-in, že by vás nebo někoho známého vyvedli z kina? Stala se vám jiná zajímavá příhoda? Napište nám a nezapomeňte uvést svůj nick. Děkujeme

redakce@zena-in.cz

Reklama