Na konci června jsem napsala článek o tom, jak mé kamarádce odcizil zloděj z chodby domu kočárek. A představte si, že se po třech měsících našel! Hlavní roli v tom ovšem nesehrála policie, ale pouhá náhoda.

pram

Má známá se včera vracela po šesté hodině večer z pošty ve čtvrti, kde bydlí, a na ulici potkala mladý pár, který vezl své dítě právě v jejím kočáru. „Byl to šok. Hned jsem ho poznala! Nicméně jsem začala hned jednat. Oslovila jsem je s tím, odkud kočárek mají. Hned jsem jim vysvětlila, že mi byl kočár před třemi měsíci odcizen a že ten jejich je nápadně podobný mému. Zavolala jsem příteli, ať hned najde účtenku se sériovým číslem. A vše sedělo,“ vybalila na mne kamarádka po telefonu.

„Poté jsem přivolala policii a vše se pak vyřešilo na oddělení. Koupili ho od zloděje na ulici na pražském Smíchově asi za dva tisíce,“ dodala. I když, jen oni ví, jaká je pravda. :)

Tento příběh se šťastným koncem mne potěšil. A co se v posledních dnech přihodilo vám? Taky máte nějaký příběh, o který byste se ráda podělila? Napište nám pod článek do diskuze.

Přeji krásný den!

Reklama