píše naše čtenářka s nickem PBD. Zato dříve, to stálo za to. Když byla v pubertě, potřebovala večer málem sekáček, aby všechna ta líčidla dostala dolů. Dnes se maluje jen zřídka a o svou pleť pečuje přiměřeně. Co to znamená, to už se dočtete v jejím příspěvku

Dobrý den, ze svou pletí spokojená jsem, není sice dokonalá, ale kdo nebo co dokonalé je..

Když jsem byla v pubertě a objevil se mi nějaký ten „beďar“, tak jsem se ho snažila „vyoperovat“,pokud to šlo, použila nějaké tonikum, pak si tlamičku namazala krémem, nedostatky zamaskovala make-upem a korektorem..a nakonec vše přepudrovala. Ješte jsem používala řasenku, dělala si linky a rty přetírala leskem. A večer jsem div nepotřebovala sekáček, abych to všechno ze sebe dostala:)

A dnes? Ráno mrknu do zrcadla, a leknu se, co to tam zase vysílají za horor:) Opláchnu to, co vidím v zrcadle studenou vodou, vyčistím si zuby, znova se opláchnu. Poté si namažu obličej krémem (v zimě jiným, v létě jiným). Vyhřebelcuji si hřívu a natřu rty pomádou . A tím to hasne:)

Nevyrábím si na obličeji masku z make-upů, tonovacích krému, pudrů a nevím čeho ještě..Bežně si ani nedávám řasenku, řasy mám tmavé a dlouhé -tak pro na ně ještě něco plácat..

Díky tomu, že na sebe neplácám kde co, se nemusím bát dotknout se obličeje, protože se mi ho prostě nemuže čast sloupnout či rozmazat.. Je to pratické, neztrácím čas malovaním obličeje na ksicht a ani za líčidla moc neutrácím.

Líčím se jen při zvláštních příležitostech- a to jen velmi jemně a lehce..

Večer si ksichtíka jen umeju a namažu krémem.Když si vzpomenu a mám náladu,tak si ho i několikrát týdne vyčistím tonikem...

Dokonalý ksichtík nemám, čas od času se mi na něm projeví puberta v podobě „beďaru“ - nepropadám panice, nezačnu na sebe plácat tuny „mejkapu“. Ale zkontroluji, jestli mám dostatek tamponů, protože uhřík většinou věstí, že se blíží termín „mých dnů“..

Ke kosmetičce nechodím, prostě jen dodržuju pitný režim a udržuju si dobrou náladu a snažím se dostatečně spát.. -netvrdím, že je to recept na krásu, ale kdo se cití v pohodě uvnitř, je v pohodě i navenek:)

PBD

Milá PBD, zrovna dnes jsme se o tom bavily s Klárou Wimmerovou. Když jste v pohodě, většinou i dobře vypadáte

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s péčí o pleť vy, milé ženy-in? Jste spokojené s kvalitou své pleti, nebo ne? Co děláte pro to, aby byla vaše odpověď kladná? Máte nějaký recept na pěknou pleť?

Napište nám ho na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama