.

Nezničitelné batohy Eastpak s garancí 30 let se vrací na český trh

Novinky

Nezničitelné batohy Eastpak s garancí 30 let se vrací na český trh

Eastpak je americká lifestylová značka založena v Bostonu, specializující se především na batohy, tašky a cestovní zavazadla. Společnost začínala v roce 1952 výrobou batohů a tašek pro americkou armádu. Jednoho dne si syn zakladatele společnosti všiml, že armádní batohy nosí i někteří studenti do školy. Přesvědčil tehdy svého otce, aby produkoval i výrobky určené pro nevojenské využití, a tak se Eastpak roku 1976 zaměřil také na spotřebitelský trh. V České republice byla značka více než deset let nedostupná, nyní se ale opět vrací.

eastpack

cervena

Eastpak jsou městské batohy i cestovní zavazadla, které vydrží desítky let

Kromě funkčnosti a zajímavého designu nabízí značka Eastpak garanci až 30 let. Ta ji jednoznačně odlišuje od konkurence. Díky původnímu vývoji pro americkou armádu jsou batohy téměř nezničitelné. Americký styl se promítl také do atraktivního provedení, které se od 70. let u základní řady batohů téměř nezměnilo. Jedná se o jedinečný tvar, který spojuje všechny značky do ikonického batohu, který se stal nejprodávanějším na světě. Batohy Eastpak ocení nejen vyznavači módního athleisure stylu, ale všichni aktivní lidé, kteří milují městský styl i rádi cestují.

seda

cervena

Hra s barvami, každý rok je originál

Batohy Eastpak jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů, které zaručují maximální odolnost vůči různým vlivům prostředí. Výhodou je také bohatá šíře variant a provedení. Vybírat je možné z řady barev, velikostí, ale také podle specifické funkčnosti. Každý rok nabízí Eastpak speciální edici barev, která se prodává pouze v daném roce a nikdy se již neopakuje. Je tak možné si zakoupit jedinečný batoh, který zůstává originálem. Eastpak spolupracuje také s významnými ikonami ze světa módy, s nimiž vytváří další limitované edice.

   
24.05.2017 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Některý bych hned brala,na letní túru by byl superSml59

  superkarma: 0 24.05.2017, 19:55:40
 2. avatar
  [2] kobližka [*]

  Tak ten vínovej je krásnej.

  superkarma: 0 24.05.2017, 15:42:43
 3. [1] faust08 [*]

  ty šedé bych si nechala líbit

  superkarma: 0 24.05.2017, 14:41:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme