Zima nám ťuká na dveře a my bychom stejně jako péči o pokožku měli věnovat pozornost i našim rtům. Větrné nebo mrazivé, stejně jako horké počasí rty vysušuje. Jejich olizování sice přinese rychlou úlevu, ale velmi krátkodobou a navíc zasychající sliny ve finále pokožku rtů dráždí a obtíže tak ještě zhoršují. Přírodní kosmetika Desert Essence představuje nové hydratační balzámy na rty (4,25 g) - jojobový olej, bambucké máslo a tea tree olej. Zatímco první uvedený mimo jiné pomáhá zmírnit suchost rtů, chrání je, zjemňuje a vyhlazuje, bambucké máslo suché až popraskané rty zklidňuje a pomáhá je udržovat hydratované a jemné. Varianta tea tree olej pomáhá mimo jiné ulevit rtům od trhlin a oparů a přináší jim úlevu a jemnost. Orientační maloobchodní cena nových balzámů na rty Desert Essence je 85 Kč.

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Desert EssenceDesert Essence hydratační balzám na rty - jojobový olej (4,25 g)

  • chrání, zjemňuje a vyhlazuje rty
  • pomáhá zmírnit suchost rtů
  • vitamín E, aloe vera a jojobový olej pomáhají udržet rty vlhké, měkké na dotek a krásné na pohled.

Desert EssenceDesert Essence ultra hydratační balzám na rty - bambucké máslo (4,25 g)

  • zklidňuje suché až popraskané rty
  • vyvinuto i pro nejsušší rty, které pomáhá udržovat hydratované a jemné
  • obsahuje uklidňující rozmarýn, jinan dvojlaločný a bambucké máslo

Desert Essence hojivý balzám na rty - tea tree olej (4,25 g)

  • Desert Essencepomáhá ulevit rtům od trhlin a oparů
  • zjemňuje a vyhlazuje rty
  • pomáhá udržet rty stále hydratované
  • antiseptické vlastnosti ekologicky sklízeného tea tree oleje, obohaceného o vitamín E a aloe veru, pomáhají přinést rtům úlevu a jemnost

Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v e-shopu na www.DesertEssence.cz.

Reklama