• Bez vrásek za 10 minut

Krásná na večírek nebo ples? Tvář bez známek únavy získáte díky krému Nu Skin Tru Face™ Instant Line Corrector. Ten dokáže díky svému patentovanému složení zjemnit vrásky na obličeji za dobu kratší než 10 minut. Stačí ho jemně vmasírovat do linií kolem očí, počkat minutu, a pak aplikaci opakovat. Efekt vyhlazených vrásek vydrží až dvanáct hodin.


 

  • Kouzelné perly

Perleťové práškové kuličky BRONZING PEARLS v pěti odstínech dodají pleti zdravý a zářivý vzhled, a to jak při denním, tak večerním líčení.  Tento speciálně navržený pudrový přípravek obsahuje antioxidanty, které chrání před poškozením volnými radikály a podporují zdravě vypadající pleť.  Snadno se roztírá, díky čemuž se jednoduše nanáší. Jde o vynikající alternativu ke klasickému pudru.

  • Pro dokonalé oči

Paleta 5 COLOUR EYASHADOW PALETTE obsahuje matující a třpytivé odstíny pro přirozený vzhled očí. Stíny zvýrazňují a dávají obrysy vašim očím pomocí intenzivních barev, které se bezchybně a hladce nanášejí a roztírají. Díky pěti barvám dokážete vytvořit nepřeberné množství variant pro zvýraznění očí i nádherné slavnostní líčení. Na výběr máte z pěti kombinací těchto stínů. 

Více na www.nuskin.com/cz

Reklama