Miluji tě, jsi pro mne vším, vážím si tě…“ vše krásné můžete vyjádřit ve sváteční čas výjimečnými bonboniérami Sorini. Italský vášnivý temperament je v nich smíchán s láskou k vytříbeným pochoutkám a citem pro kouzlo okamžiku. Exkluzivní dárek, na který se nezapomíná.

Ty nejluxusnější bonboniéry potěší nejen chuť, ale i zrak. Čokoládové lahůdky si doslova trůní ve velké stylové krabici vyrobené z plechu a ozdobené historickými fotografiemi. Není se čemu divit, například tradice bonboniéry Latta 1935 sahá až k první Sorini Exhibition v Miláně v roce 1935.

Chocoland

Historie však sahá mnohem hlouběji. V roce 1915 lékárník Fausto Sorini z Castelleone vytvořil rebarborové bonbóny. Přidal ještě výrobu džemů a různých sladkostí, čímž se stal velmi úspěšným a svou rukodělnou výrobu mohl v 30. letech rozšiřovat ve výrobu strojovou. Za téměř sto let byla výroba čokolád dovedena k dokonalosti, o čemž se můžete sami přesvědčit. Třeba právě u Soriny Lata 1935, kterou vidíte na obrázku. Čokoládové pralinky z mléčné čokolády s kakaovým krémem a s lískovým oříškem uvnitř a čokoládové pralinky z mléčné čokolády s bílým krémem uvnitř jsou naprosto fantastické!

Krásným dárkem může být i bonboniéra Sorini Classic. Když pod průhledným obalem uvidíte čtyři různé druhy bonbónů v lákavých obalech, jen stěží odoláte. A pokud přeci jen odoláte, darujte ji někomu blízkému a milému. Třeba se s vámi rozdělí.

Chocoland

Čokoláda pro výrobu bonbónů je zásadně od vybraných světových dodavatelů, jedním z nich je i firma Barry Callebaut, producent vysoce kvalitní čokolády. A i díky tomu jsou delikátní čokoládové bonbóny oblíbené ve více než 50 zemích po celém světě. A díky společnosti CHOCOLAND a.s. si je můžete vychutnávat společně s těmi, kterým ve sváteční čas chcete vyjádřit své city.

Dodává CHOCOLAND a.s. do obchodů Billa, Globus, Tesco, Ahold.

Pozor! Soutěž o exkluzivní bonboniéry již brzy na Žena-in.

Reklama