Děkujeme za vtipnou a upřímnou zpověď čtenářky s nickem Mandžarik, která se hrdě hlásí k push-upkám

Milá redakce, posílám příspěvek k dnešním tématu - podprsenka a poprsí a přeji krásný den. Sice bych měla dělat úplně něco jiného než vzpomínat na třetihory, ale než se pustím do práce, podělím se o vzpomínku, která se mi při dnešní tématu vybavila a s jistou škodolibostí zlepšila náladu.

Příroda mě nevybavila dmoucím hrudníkem, po pravdě řečeno mám z jeho objemu komplexy od puberty až na věky, leč před dávnými časy stejně jako Edison svým vynálezem prospěl lidstvu, objevení push-upek na českém trhu rozsvítilo dny mně.

Sukně, kalhoty, košile, svetry, kdo by si rád nepořídil slušivý kousek. Ale trička ? Co mám do nich dát ??? Děkuji ti, push-upko. Byla jsi drahá, černá a plná. Narovnala jsi můj ohnutý hřbet kryjící nic.V letním odpoledni jsem si houpavě vykračovala v sukýnce, podpatky a krásnýma trojkama v těsném triku. Dva protijdoucí muži uznale utrousili – a pak že nerostou … jó, hoši, kdybyste věděli …

Uznávám, není to fér. Ale my vám do kalhot taky nevidíme. A když už jsou dole, stejně jak ta push-upka, pak už je to jedno. Sedím si tu bez, no a než vyrazím do města, tak si prsa nasadím.

Krásný den přeje Mandžarik

Neříkejte mi, že na hrudníku máte nic, když dokážete (byť pomocí push-upky) vymodelovat trojky? Nejste náhodou moc skromná?

Máte také co říct k dnenšímu tématu, milé ženy-in? Tak si pospěšte, ať to stačíme ještě vydat. Příspěvků v naší poště je hodně , tak ať se na vás dostane.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama