Styl

New Fresh Style 2011 představí budoucnost módního designu

 

prehlidkaMódní událost roku, Prague Fashion Weekend 2011, vedle renomovaných českých i zahraničních návrhářů a značek dává prostor také mladým talentovaným designérům z české a slovenské návrhářské scény. Právě jim je určena soutěž New Fresh Style 2011. Odborná porota složená ze zkušených módních tvůrců Pavla Ivančice a Liběny Rochové, šéfredaktorky Marie Claire Lenky Fabiánové, majitele CZ models Václava Dejčmara a fotografa Roberta Vana posoudí jednotlivé návrhy a vybere vítěze.

Předseda poroty, Pavel Ivančic, patří mezi přední osobnosti české módy své generace. Spolu s manželkou Radanou založil studio Muset, které se specializuje na design a zakázkovou tvorbu v oblasti módy a módních doplňků. Vyniká inovativním a přitom funkčním designem a konceptuálním přístupem k přehlídkám a výstavám. Pavel Ivančic je držitelem celé řady ocenění, mezi kterými nechybí Top Styl Designer 05, The Chloe Award 06, AltaRomaAltaModa Next Couture Award 07, Oděvní designér roku 07/Czech Grand Design Awards nebo Cena šéfredaktorů za nejlepší módní kolekci 2009 v rámci Designbloku 2009. V roce 2010 s kolekcí značky Muset reprezentoval ČR na Expu 2010 v Šanghaji.  Od roku 2008 učí na VŠUP v Praze. Jeho práce jsou pravidelně publikovány v prestižních tuzemských i zahraničních periodicích.

O vítězství v New Fresh Style 2011 se uchází více než 30 přihlášených zájemců, například Libor Komosný, Antonín Soukup, Ivana Kaňovská, Marie Červinková, Michala Bětíková, Katarina Halasová, Tereza Ujevičová, Viktoria Vittori, Veronika Kostková a další. Finalisté budou mít příležitost prezentovat své nápady návštěvníkům  unikátní fashion arény, Prague Fashion Weekendu, v sobotu 24. 9. i v neděli 25. 9. od 13 hodin. Přehlídkou vítěze soutěže talentů od 17 hodin nedělní program symbolicky vyvrcholí.

Prague Fashion Weekend se do centra Prahy vrací po úspěšné loňské premiéře. Od 24. do 25. září exkluzivní Pařížskou ulici opět zaplní jedno z nejdelších přehlídkových mol ve střední Evropě, špičková, inspirativní móda, účesy plné fantazie a samozřejmě atraktivní doprovodný program.

   
13.07.2011 - Móda - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [1] standame [*]

  heeej photos 

  www.standamerhout.com

  fotografie fotograf photos moledl photos fotograf praha najlepsi fotograf modny fotograf fashion photograph photographer profesionalny fotograf profi photos fashion loock celebrity photos star 

  photographer

  http://www.standamerhout.com/

  superkarma: 0 14.08.2011, 22:34:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme