Zdraví

Nevzdávejte se svých každodenních radostí!

 

Bolesti kloubů dokáží život velice znepříjemnit. Zejména při některých sportovních činnostech se kolena či jiné klouby velmi často ozývají. Nechcete přijít o své oblíbené lyžování, fotbálek, squash či tenis? Chraňte své klouby dříve, než vás ve vašich aktivitách (a nejen sportovních) opravdu definitivně omezí!

 

Osteoartróza, jakožto jedno z nejčastějších onemocnění pohybového systému, postihuje zhruba 12 % celkové lidské populace. Mezinárodní skupina odborníků na problematiku artrózy pod záštitou Evropské ligy proti revmatismu (EULAR) vypracovala na základě více než sedmi set klinických studií doporučení, jak efektivně léčit artrózu. Jedním z významných faktorů je tzv. skupina léků SYSADOA (symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze), dříve označované jako „chondroprotektiva“.

 

Právě tyto látky v klinicky ověřeném dostatečném množství tvoří nedílnou součást složení produktů Proenzi. Mezi nejúčinnější a nejvyužívanější látky SYSADOA patří glukosamin a chondroitin sulfát. Glukosamin sulfát slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. Efektivně působí proti potenciálnímu zánětu a ve složení většiny kloubních přípravků je již samozřejmostí. Rozdíl mezi kloubními přípravky pak můžeme hledat především v obsahu chondroitin sulfátu, u něhož je v mnohých studiích prokázán účinek na zlepšení funkčnosti kloubů a snížení jejich bolestivosti. Chondroitin je základní stavební látkou mezibuněčné hmoty chrupavky a jeho zvýšený přísun vede ke zlepšení jejích mechanických a elastických vlastností.

 

Obě látky (glukosamin i chondroitin) se po vstřebání přímo vestavují do poškozené kloubní chrupavky, kde pozitivně působí. Velmi důležité je, že u glukosamin sulfátu i chondroitin sulfátu se nově prokázalo, že jsou schopny zpomalit, ne-li zcela zastavit postup degenerativních změn postihujících chrupavku. Na obsahu těchto dvou látek je založena i účinnost přípravku Proenzi 3, který je navíc obohacen o silně protizánětlivou látku MSM v originální kvalitě LignisulTM. Ta je důležitá pro správné utváření chrupavčité a kostní tkáně a také např. pomáhá odstraňovat otoky.

 

Ověřte si, zda i Vámi užívaný preparát obsahuje zejména glukosamin a chondroitin sulfát, tedy látky zahrnuté do skupiny SYSADOA, v dostatečném množství. Posílíte tak svoji šanci na opravdu bezbolestný pohyb a nebudete se muset vzdát svých každodenních radostí!

 

Produkty Proenzi žádejte ve své lékárně nebo na bezplatné infolince: 800 900 776.

www.proenzi.cz

 

 

   
23.03.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Dášule [*]

  Užívám už několik let Galadrink od firmy Orling UO. Je to výborný přípravek, který se vyváží do celého svět. Je jej řada druhů, podle toho, jestli je cílem léčení nebo prevence. Některé jsou v pastilakách i v prášku na smíchání s vodou, některé jen v pastilkách. Je možné si vybrat, co člověk nejvíce potřebuje. Když začali s novými doplňky, psala jsem si tam, jakou kombinaci zvolit a poradili mi to. Když zůstanu víc jak 2-3 měsíce bez geladrinku, poznám to na kolenních a kýčelních kloubech. Jsou i na internetu, stačí se podívat na www.orling.cz. Vzhledem k tomu, že velká část výroby se vyváží, nepotřebují vrážet peníze do reklamy. Prodává se to v lékárně, ale já si to vždycky koupím na celý rok i pro manžela a mám množstevní slevu. Kupuji to přímo v Orlingu a je to bez poštovného. A podotýkám, že nejsem jejích agent a píšu opravdu jen na základě zkušeností. Prof. dr. Adam, který je zakladatelem této firmy je nositelem nějakých mezinárodních cen v této oblasti.

  superkarma: 0 23.03.2006, 14:55:52
 2. [7] Gabka [*]

  Našim tedy Proenzi pomohlo.

  superkarma: 0 23.03.2006, 11:29:27
 3. avatar
  [6] arjev [*]

  Michaela 323: Manželova maminka užívala Proenzi 3xpo 3 měsících jak ji poradili v lékárně i ortoped a bylo to jen na vytáhnutí peněz z kapsy.Je mi jí líto jaké má bolesti.

  superkarma: 0 23.03.2006, 08:42:33
 4. avatar
  [5] Amálie [*]

  no jo, byznys je byznys

  Babička má řídnutí kostí a když jsem se radila s mou lékařkou, zda má smysl jí koupit nějaký preparát k vánocům, pravila "ani omylem". Prej si má babča dojít za odborníkem, kterej jí napíše preparát na předpis (mmch mnohem levnější) a tu tisícovku mam prej utratit smysluplněji

  superkarma: 0 23.03.2006, 07:54:01
 5. avatar
  [3] svetluszka [*]

  Něco málo z dnešního článku "Jak se vyznat v lékárně"...
  Potravinové doplňky mají pouze testy, že neškodí zdraví. Jejich účinek propaguje pouze reklama.
  Jejich účinnost na ten který avizovaný zdravotní problém se nezkoumá.

  superkarma: 0 23.03.2006, 06:30:52
 6. [2] Michaela 323 [*]

  Taky jsem čekala jiný obsah. Tyhle preparáty jsou jen na vytahování peněz z kapes.

  superkarma: 0 23.03.2006, 06:18:58
 7. avatar
  [1] Žížala [*]

  Že já si vždycky s podobným názvem naběhnu a čekám normální článek

  superkarma: 0 23.03.2006, 06:09:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme