Bulvár

Nevysvětlitelná síla lidského podvědomí

 

Dobré poledne milá redakce a všechny ženy-in,

ráda bych přidala malý příspěvek na dnešní téma dne. Když jsem si jej četla, tak mě hned napadlo, že ještě magičtější by bylo, kdyby nebyl pátek dvanáctého, ale pátek třináctého :-)


Osobně sice nemám žádnou zkušenost přímo s posmrtným životem, ale jsem toho názoru, že něco mezi nebem a zemí asi přece jen existuje. Nemyslím tím přímo, že by tady mezi námi lítali duchové či něco podobného. Spíše mám na mysli něco jako nevysvětlitelnou sílu lidského podvědomí.

 

Myslím si, že jsme duševně velmi silně spjati s našimi nejbližšími, zdá se mi jako bychom měli v sobě takovou silnou energii, kterou jakoby umíme působit na naše nejbližší. Abych to lépe vysvětlila (nevím jestli to vysvětluji srozumitelně), uvedu příklady ze svého života.

Když zemřela před 10 lety moje prababička, tak se její dceři (mojí babičce) zastavili hodinky přesně v tu dobu, kdy lékaři konstatovali smrt. Do té doby však hodinky šlapaly jako kolovrátek... Co to tu proudí za energii, která dokáže zastavit hodinky..??

A druhý příklad. Mojí kamarádce zemřel před osmi lety tatínek. Měla ho velmi ráda a s jeho smrtí se jen velmi těžko vyrovnávala. Letos, když měl osmé výročí smrti, byla jsem se svou kamarádkou u ní doma, seděli jsme v kuchyni a nejednou ze stěny spadly nástěnné hodiny. Velmi zvláštní je, že ty hodiny byli zavěšené na skobě která ve zdi zůstala, a k tomu, aby se daly sundat, tak se museli nadzvednout. Jen dodám, že okna a dveře byly pozavírané, takže průvan tomu dopomoci nemohl. ???
Kamarádka jen zkonstatovala, že ji asi zdraví tatínek ze záhrobí. Mohu říct, že mráz po zádech mi tedy opravdu přeběhl.
Takže jsem přesvědčena, že se mezi námi opravdu dějí věci, které nejsou nijak logicky a racionálně vysvětlitelné.

Pěkný a strašidelný pátek přeje

Danis

 


 

 

A opět tu máte ty děsivé hodiny!

Holky uznejte, že to už je vážně podivné....

 

Ještě víc vykulená

 

   
12.08.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [7] mamina [*]

  je moc zajímavé, já kolikrát vím, že mám ve schránce dopis od sestry; když myju nádobí stačí si pomyslet, že jí musím zavolat a místo toho ona volá mě :o)) "Co jsi potřebovala?" A spoustu dalších drobností, které mě utvrzují v tom, že to může fungovat. Ještě mi nikdo tak moc blízký nezemřel abych poznala, jestli ta síla může zastavit, nebo utrhnout hodiny ze zdi, ale věřím, že když bude chtít, tak mě klidně může navštívit.

  superkarma: 0 13.08.2005, 20:18:14
 2. avatar
  [6] zrza [*]

  Ja mam podobnou zkusenost - ale nastesti opacneho razu - mamce volali z nemocnice, ze dedu privezla zachranka a nevypada to dobre. Jela jsem tam s ni a i kdyz nevim proc, vedela jsem, ze se z toho deda dostane a opravdu to dobre dopadlo. Podobny pocit jistoty jsem zazila uz vicekrat...

  superkarma: 0 12.08.2005, 12:45:08
 3. avatar
  [5] kubikm [*]

  s těmi hodinami je to fakt zvláštní...vím o případu, kdy se v baráku zastavily všechny hodiny...a tu mladou paní odvezli s laktačkou do blázince...skoro zabila dítě...
  a přesto, že jsme nebyly kamarádky, tak mě ten den to tam tak táhlo, že jsem nakonec zašla - a volala sanitku...

  superkarma: 0 12.08.2005, 11:50:50
 4. avatar
  [2] Arči [*]

  Fuj, se bojim...

  superkarma: 0 12.08.2005, 11:15:52
 5. avatar
  [1] svetluszka [*]

  Nevím, jestli je to podvědomím, ale takový ty podivný pocity, že se něco ošklivýho stane, mám už dlouho. Když byl otec hodně nemocný, kolem vánoc, měla jsem zase "ten" pocit. Myslela jsem, že to bude on, komu se něco stane. Ale ten den se stalo něco daleko horšího,co sem nemůžu napsat. Asi za rok potom jsme jeli pro dceru do tábora, docela daleko ajá celou cestu trnula hrůzou, co se stane.. myslela jsem že nabouráme nebo tak něco. Pár kolometrů před domovem ta hrůza ze mě spadla, prostě už jsem věděla, že je všech O.K. A minutu nato volala máma,ať jedeme honem domů že táta právě zemřel.

  superkarma: 0 12.08.2005, 11:13:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme