.

Nevyhazujte hliníkové kapsle Nespresso. Spíchněte si z nich korzetové šaty!

Novinky

Nevyhazujte hliníkové kapsle Nespresso. Spíchněte si z nich korzetové šaty!

Tak, jak to udělala přední česká návrhářka Kateřina Geislerová a Společnost Nespresso. Představují jedinečný autorský model z recyklovaných kávových kapslí Nespresso. Elegantní šaty jsou součástí dlouhodobé spolupráce společnosti s touto talentovanou návrhářkou.

„Vždy jsem měla ráda výzvy a projekty, které mi umožňují objevovat něco nového v mé tvorbě. Vytvořit originální model z kapslí exkluzivní kávy Nespresso a uchopit kreativním způsobem zajímavý materiál a objekt, se kterým jsem nikdy nepracovala, pro mě byla opravdu výzva, na kterou jsem se moc těšila,“ říká návrhářka Kateřina Geislerová.

m

Návrhářka zvolila pro svůj model kapsle ve zlatavých tónech, které korespondují s celkovým konceptem exkluzivní kolekce Grands Crus káv, jejíž součástí se šaty stávají. „Hlavním a nejvýraznějším prvkem je korzet, který je vhodný pro každou ženu, a může tak být představen v mnoha zajímavých interpretacích. Na šatech se snoubí zlatá s černou, což je jedna z nejelegantnějších kombinací. Výsledný efekt sofistikovaného černého podkladu s kontrastními zlatými aplikacemi tvoří velice luxusní propojení, kde kapsle vynikají jako šperk a dávají celému modelu patřičný punc noblesy,“ popisuje pojetí šatů Kateřina Geislerová.

Lajla Hradilová Kotačková, marketingová manažerka společnosti, k tomu říká: „Chceme nejen milovníkům kávy ukázat, že materiál, ze kterého jsou kapsle vyráběny, je velmi krásný a lze nalézt mnoho způsobů, jak jej opakovaně použít. Po vzoru našich zahraničních kolegů jsme proto navázali spolupráci s módní návrhářkou. Kateřina pro nás vytvořila opravdu originální model, který dokazuje, že i hliník může být materiálem vkusným, elegantním a velmi efektním.“

Šaty zdobené kávovými kapslemi skvěle zapadají do moderního konceptu „eco-luxury“. Výrobou takovýchto produktů se podporuje udržitelnost a vysoký standard kvality. Slovo „luxus“ je zde použito v jeho původním smyslu, tedy „krásný, vzácnější než ostatní, vzbuzující obdiv a uznání“, přičemž se tento význam týká právě schopnosti vytvářet krásné věci ekologicky, bez plýtvání a dopadu na životní prostředí.“

   
20.11.2014 - Redakční novinky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] pepazdepa [*]

  Saty dobry, ale jen me tak napadlo kolik to asi tak muselo stat penez, kdyby clovek vsechno tohle vypil :-D 11Kc za Nespresso kapsle to je poradna pecka, mam ten kavovar taky, takze vim o cem je rec, kdybych k svatku nedostal plnitelny kapsle http://www.gourmetkava.cz/emohome-em-04f-plnitelne-kapsle-pro-nespresso-5-kusu-242p tak jsem o par stovek do ted minimalne chudsi :) To jen tak bokem, protoze fakt clovek usetri hromadu penez, kdyz pouziti kapsle ma za 1Kc a kavu za 3, to je vic jak o pul min.

  A navic vlastne jsem chtel rict, tyhle Nespresso kapsle, to je stasne neekologicky, kez by vsichni delali saty, ale bohuzel vetsina konci v kosi a to je hlinik, takze... v tom ty kapsle EMOHOME vyse jsou taky znatelne lepsi, clovek to nemusi vyhazovat.

  superkarma: 0 07.12.2014, 03:23:42
 2. avatar
  [3] peetrax [*]

  To se mi fakt líbí! Sml67

  superkarma: 0 20.11.2014, 20:59:10
 3. avatar
  [2] Suzanne [*]

  No ale to je náhodou pěkný Sml67 Alespoň z dálky Sml30

  superkarma: 0 20.11.2014, 16:52:56
 4. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Co člověka nenapadne?

  Již skoro měsíc umýváme, vyhlazujeme a schováváme hliníkové uzavírací kruhové fólie od jogurtů, zakysaných smetan, a dalších produktů na výrobu vánočního řetězu. Abych řekla pravdu, moc si nedovedu z těchto víček řetěz představit. Tak snad mě škola překvapí Sml16

  superkarma: 0 20.11.2014, 15:01:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme