Zdraví

Nevíte si rady se zánětem močového měchýře? Máme pro vás řešení!

Mezi nejčastější záněty, které každá žena většinou ve svém životě prodělá, patří zánět močových cest. Lze mu ale předcházet! Chcete vědět jak? Pak čtěte dále…

V České republice zánět močových cest prodělalo více než sedmdesát procent žen, na vině je obvykle nechráněný sex, ale i nedostatečná hygiena. Hlavním problémem ale je, že se nepříjemné záněty velmi často vracejí. Proto je velmi důležité se zaměřit na jejich prevenci, kterou nám poskytnou doplňky stravy, které obsahují extrakty z brusinek a monosacharid D-manosa. V České republice můžeme najít kombinaci brusinek a D-manosy v přípravku Urovalmanosa AKUT.

Valosun

Co si pod výrobkem Uroval manosa AKUT představit?

Urovalmanosa AKUT je doplňkem stravy, který obsahuje vysoce účinné složky brusinky a D-manosu, která se po použití velmi snadno vstřebá a také rychle pomůže postiženým osobám ke zlepšení všech obtíží a rychlému zotavení organismu.

Jak výrobek Urovalmanosa AKUT funguje?

ValosunBrusinky a D-manosa se velmi rychle vstřebávají do krve, odkud jsou filtrovány ledvinami do moči, kde znemožňují bakteriím typu Escherichia coli přichycení na povrchu stěn močových cest, a celou infekci tak zničí. Samotný monosacharid D-manosa, který se v malé míře nachází i v některých druzích ovoce (hrušky, jablka) je masivně vylučován do moči, kde na sebe „váže“ bakterie, které pak ztrácejí svoji schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře, a logicky je tak pro nás vedle brusinek dalším přínosným pomocníkem.

Prevence:

Sice jste se už obtíží zbavila, ale lámete si hlavu, jak obstát při prevenci? Pak se rozhodně svěřte do rukou starých dobrých brusinek v podobě Urovalu Megabrusinka, který v podobě sirupu obsahuje vysoké množství přírodních látek, jak blahodárných extraktů z brusinek, tak výše zmíněný monosacharid D-manosu.

Více informací najdete na www.valosun.com/močové cesty

   
25.03.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Angel12 [*]

    Měla jsem záněty chronické a v léčbě mi pomohl wobenzym a brusinky (čaje, sušené brusinky a brusinkové šťávy). Brusinky by však neměly být přislazovány. Štávy z toho jsou dost kyselé, ale dá se to vydržet. Hlavně, když pomáhají:)

    superkarma: 0 29.03.2015, 22:55:50
  2. [1] alenabl [*]

    beru Urinal Akut - a dost často

    superkarma: 0 25.03.2015, 07:00:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme