Začátkem listopadu vychází Bible stylu od Lauren A. Rothmanové, významné stylistky, která se rozhodla udělat přítrž ponožkám v sandálech a podobný módním zvěrstvům, kterých můžete na ulici potkat nespočet. A nemusí jít jen o extrém oněch ponožek. Někdy spatně zvolené barvy nebo vzory taky udělají své. Nechte si proto poradit od ženy, která se v módním průmyslu pohybovala řadu let, a která zkrátka ví, co je šik!

 Protože na stylu záleží!

bs

První dojem (a druhý také) se počítá, ať už jste stážista nebo obchodní ředitel. Lauren A. Rothmanová pomáhá vyřešit staré dilema: jak být vhodně a stylově oblečený v práci.

Po letech strávených v módním průmyslu Rothmanová přichází se základy módy, které nabízí spolu s radami, anekdotami a upozorněními, které pomohou čtenářům vyhnout se hlavním faux pas v práci.

Toto je kniha must-have zdrojem pro moderní profesionály, muže, či ženy, šplhající po žebříčku úspěchu. Autorka určuje základy šatníku a odhaluje strategie nakupování.

Bible stylu, doplněná o užitečné ilustrace, je návod jak se obléci na každou událost. Kniha je hodnotným klíčem k pochopení dresscode. Dejte si závazek, že se budete do práce lépe oblékat. S pomocí Bible stylu.

Protože tato kniha je víc než jen bible stylu, je to bible úspěchu, která vám pomůže k zářivé pracovní budoucnosti!

Díky autorce se naučíte a pochopíte:

  1. Že na stylu záleží
  2. Naučíte se základy módy pro ženy
  3. I základy módy pro muže
  4. Jaké jsou vhodné doplňky dámského a pánského profesionálního šatníku
  5. Že péče o tělo a osobní hygiena také hrají svou roli
  6. Jak rozluštit dresscode vašeho pracoviště
  7. Dostanete tipy na to jak zjistit, co vám nejlépe „sedí“
  8. Že čerpat z vlastních zdrojů se vyplatí
  9. Naučíte se výhodám nakupování bez finančních limitů
  10. A zjistíte, že život na očích veřejnosti je zkrátka fajn

O Autorce:

Lauren A. Rothmanová je zakladatelka poradenské společnosti Styleauteur (www.styleauteur.com) a odbornice na módu, styl a trendy. Ve Spojených státech patří k nejvyhledávanějším módním stylistům, pomáhá vytvářet dresscody mnoha významných 500 Fortune společností. Vytváří image politiků během volebních kampaní, nenápadně ovlivňuje styly, které se objevují v síních Nejvyššího soudu nebo v předních řadách na večeři korespondentů v Bílém domě.

Bible stylu vychází 28. 10. 2014. Zakoupit ji můžete na www.noxi.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 299 Kč.

ISBN:  978-80-8111-209-6

EAN: 9788081112096

Formát: 125x200

Počet stran: 228

MOC: 299 Kč

Reklama