Prosím o zveřejnění mého dopisu, už si opravdu nevím rady...

Už nevím, jak dál...

Před dvěma lety jsem se zakoukala do svého ženatého kolegy, který pracuje sice v jiné firmě, ale naše firmy se potkávají téměř každý den. Byl přesně můj muž snů, vtipný, inteligentní a společenský.

První veliké zajiskření proběhlo na velké oslavě narozenin v jednom útulném penzionu v podhůří Krkonoš. V té době jsem měla dlouhodobý vztah, který se hroutil, a já stále myslela jen na jedno. Jak se z dosavadního vztahu vymanit a začít něco nového, nepoznaného.

Začalo to skvěle - alkohol, tanec a první doteky.

Další dny, týdny a měsíce se nesly v duchu večerů, kdy můj milovaný utíkal od manželky a dětí a tajně jsme se spolu scházeli, kde jen to šlo a užívali si skvělých zážitků, hlavně při neutuchající touze po něžném a zároveň vášnivém milování.

Během několika měsíců jsem si našla podnájem a naše schůzky pokračovaly v mém bytečku. Oba dva jsme se si tajně psali zamilované SMS a báli se, aby to nezjistila manželka. Další problém spočíval v tom, že i kolegové si začali všímat naší náklonnosti, která se pro naši lásku nedala ukrýt.

Nejednou jsme si museli vyslechnout rádoby vtipné narážky.

Přála jsem si, aby večer nemusel odcházet zpět k manželce a mohl se mnou zůstat až do rána a šeptat mi krásná slůvka do ucha, a já mohla usínat v jeho objetí, něco (ještě) takového jsem totiž v prvním vztahu nezažila. 

Už je mi skoro 30 let a začínám mít obavy, jak to mezi námi bude dál....

Chtěla bych vyrazit mezi lidi, zajít si na večeři v našem městě a nebo ho třeba představit rodičům, kteří by toho mého určitě rádi poznali. Stále se tajně scházíme a bojíme se, aby se o našem vztahu nedozvěděl někdo jiný, i když pár lidí z firmy určitě něco tuší.

Poraďte!

Mám ho přimět k rozvodu a pak ho mít jen pro sebe, i když ho odloučím od manželky a dvou dětí. Anebo s ním mít miminko jako svobodná matka a scházet se s ním bez naděje na společný život?

Martina
Reklama