Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Napsala nám ho čtenářka JITULENKA a dočtete se v něm, co ji poslední dobou trápí a co naopak těší

Krásný den, krásné ženy-in, teda řeknu vám, že dnešní ráno to s krásou zrovna nepřehnalo. Asi od půl páté jsem nejenže nemohla spát, ale nemohla jsem ani rozlepit oči. Znenadání mne totiž navštívil po loňské nemoci stále se opakující zánět spojivek.

Když jsem pak na sebe koukla do zrcadla, připadala jsem si jak upíří dcera - oči rudé - a měla jsem chuť si ke snídani udělat topinku s notnou dávkou česneku, abych bojovala sama se sebou. Jenže v práci by to asi velký ohlas nemělo, tak jsem tuto pochutinu zatím odložila ad data. Navíc kolegyně, která ví o mých současných problémech s láskou, si myslí, že jsem celou noc probrečela, a ti ostatní si myslí, že jsem ji celou prohýřila.

Jinak co se týká ostatní spokojenosti - sama se sebou samozřejmě spokojená nejsem - ale ani neznám ženu, která by byla! Takže i já právě teď hubnu a zjišťuju, že s přibývajícími lety už to není, co to bývalo a jde to o hodně pomaleji. Ale i přes občasné prohřešky s čokoládou nebo alkoholem (ale pozor: výčitky nemám!) pomaličku deko za dekem postupuji níž a níž. Nemám přehnané nároky v tomto směru a rozhodně se nemíním stát anorektičkou, to už je určitě lepší nějaké to kilo navíc.

V obchodech si myslím, že dnes už je výběr oblečení i ve větších velikostech (neznám problémy XXL žen, tak se omlouvám). A pokud ne, není problém si nechat ušít podle svých představ, ale třeba já si raději vyzkouším tři kostýmky, abych uviděla, který mi sluší a padne víc.To u švadlen není a je to vždycky skok do neznáma.

Tak to jsem Vám chtěla všechno říct, a pokud jste se neprobudili tak jako já zrovna nejlépe, nevěšte hlavu - bude líp!

JITULENKA

Každý máme někdy den blbec, ale jak jste sama napsala: nevěšte hlavu, bude líp

Také si myslíte, že je lepší se oblékat v konfekci než u švadleny? Jaké máte zkušenosti? Raději si počkáte, nebo nakoupíte hned? Jak jste spokojená s výběrem v obchodech? Shání se vám oblečení dobře? Napište nám

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama