Členka naší redkce, která nechce být jmenována, nám sepsala příběh krásné mystifikace. Děkuji Ti redaktorko za zajímavý příběh. Já jsem tenhle problém neměla, ale můj bratr vždy chtěl, aby mu rostly fousy a občas si je zkoušel namalovat v koupelně, ale výsledek nebyl přesvědčivý…

Dobrý den, posílám krátký příspěvek k tématu.

Co je to mystifikace? Mlžení, lež, polopravda, klamání? Vaše téma ve mně vyvolalo vzpomínku na jednu pěkně vydařenou mystifikaci, kterou uskutečnila moje kamarádka Jarka, se kterou se známe už od školy.

Byla a vlastně dodnes to je taková koketa, která nesnese aby byl  někdo jiný než ona středem pozornosti. Přesto ji mám ráda, protože já jediná vím, jaká je doopravdy, že za tím svým povýšeným a nadřazeným chováním se vlastně skrývá citelná a zranitelná dušička.

Je to už pár let, co jsme chodily do tanečních,  a zatímco my holky jsem se vyvíjely jak měly, Jarka měla pořád prsa po tatínkovi. Byla z toho nešťastná. Do tanečních s námi chodili i kluci se střední průmyslovky a Jarce se jeden z nich strašně líbil. Aby ho dostala, „vytvořila si postavu“, se kterou však pak už musela chodit pořád, celé taneční. Nacpala si do podprsenky molitan, a rázem měla prsa jako modelka. Silikony ještě tehdy nebyly, a tak si Jarka poradila po svém. Nejhorší však na tom bylo, že ona se do té své role krásné prsaté holky, za kterou se najednou všichni otáčeli, tak vžila, že začala ten vycpaný molitan nosit i ven a do školy. V tělocviku se vždycky na něco vymluvila, dělala jen lehčí cviky a všichni ji uvěřili, že ji najednou narostly krásné velké prsa. Kromě mě, já jsem o molitanu věděla. Tato mystifikace, kdy po ní opravdu všichni bláznili, ji vydržela skoro tři roky. Kluků měla dost, ale když si chtěli „sáhnout“ nikdy nemohli, a tak jen po Jarce toužili. A takové toužení je někdy lepší než samotné…, víte co.

Pěkný den a nevěřte všemu, co vidíte, nejlepší je si na to přímo sáhnout J

anonymní redaktorka našeho magazínu
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš vztah k mystifikacím? 

  • Máte ráda Cimrmany?
  • Vymyslela jste nějakou mystifikaci, na kterou ostatní skočili?
  • Byla jste obětí mystifikace?
  • Znáte nějaký zajímavý příběh na téma mystifikace?
  • A mají ženy smysl pro humor, nebo nemají?
  • Získávají ho, nebo časem ztrácí…
  • A co přejete hercům DJC k výročí?

Vaše příběhy, fotografie, videa i úvahy směřujte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny odměním za příspěvek krásnou květinou. Tak se těším na vaše příspěvky a na příjemnou zábavu.

Reklama