Představit si, že vás podvede partner, se kterým nejste oddána, je sice nepříjemné, ale řešitelné. Když vás však podvede manžel, navíc jsou ve vztahu třeba již děti - to se vám může docela zhroutit svět...

nevěra

Je pro vás podstatná fyzická věrnost? Každý tohle máme postavené asi trochu jinak, někdo vidí pevný vztah ve společném budování a společných cílech, jiný v harmonii, další právě i ve věrnosti nejen duševní, ale i fyzické.

Ale i lidé, kteří fyzickou věrnost dlouhodobě nevyznávají, jsou rozmrzelí, když jejich životní partner spí s jinými. U přítele v době hledání se to dá překousnout, zavřít dveře a jít dál, ale u manžela? U člověka, kterému jste dala veškerou důvěru? Tady je to mnohem těžší.

Jak by se postavily k manželově nevěře kolegyně z redakce?

Dana Haklová, redaktorka

Manželovi absolutně důvěřuji, ale zažila jsem si to u prvního manžela. Normálně mi to řekl. Rozzuřila jsem se a nafackovala mu. Na čas jsme se rozešli, pak se zase dali dohromady, ale už to nešlo slepit. Ta ztráta důvěry je obrovská a nenávratná. To mi ale bylo šestadvacet, dnes bych si zachovala důstojnost a odešla středem - pak bych někde brečela jak želva, ale před ním bych se neshodila.

Klára Křížová, šéfka obchodního

Dej mi pokoj s takovými otázkami, vůbec si to nechci představovat. Z předchozích vztahů jsem tyhle situace musela řešit a nebylo to nic příjemného.

Saša Stušková, redaktorka

Zabila bych ho.

Co byste dělaly, milé čtenářky, vy, kdybyste manželovi přišly na nevěru? Na to se vás ptám v dnešním tématu...

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

  • Jak byste reagovala, kdybyste zjistila, že je vám manžel nevěrný?
  • Je pro vás fyzická věrnost v manželství důležitá?
  • Dovedete si představit, abyste mu odpustila, nebo by to byl konec?

Své příspěvky na toto závažné téma mi posílejte nejpozději 19. 9. 2012 do 15.00 hodin na naši e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím i možnost získání dárku - abyste si nedělaly z nevěry vrásky, mám tu pro jednu z přispěvatelek kosmetiku GARNIER Ultra Lift denní sérum a krém a také noční sérum a krém.

Bude-li to vaším přáním, vzhledem k závažnosti, budu zachovávat anonymitu přispěvatelek, pokud o ni v mailu s příspěvkem požádají.

denni nocni

Reklama