Milé dámy,
nepředpokládala jsem, že můj skutečný článek, který opravdu nenapsala redakce, ale já osobně: "Byla jsem nevěrná“ bude mít natolik bouřlivé reakce.

Jen málokterá z Vás měla pro mě pochopení, našla tam kousek svého života nebo mě neodsoudila, jelikož mě vůbec nezná; tímto těmto dámám díky.

Jakmile jste přečetly titulek, kde je obsaženo slůvko „nevěra“, slétly jste se jako včely na med a už dopředu bylo jasné Vaše rozhodnutí: BEZ MILOSTI JI UKAMENOVAT!!!

Ale proč? Co jsem Vám udělala? To, že jsem nelhala a napsala jsem pravdu, že se mi to líbilo.

No a co? Připadla jsem Vám podle článku hloupá a laciná?

Co je špatného na tom, že se Vám v posteli líbí taky někdo jiný než jen stálý partner.

Jistě nikdo nemá jen jedno jediné oblíbené jídlo, každý máme spousty rozmanitých chutí, a s milováním je to stejné, jenže ne každý je to schopen přiznat i sám sobě.

Já nevedu promiskuitní život, a až na výjimku vánočního večírku jsem vždycky byla manželovi věrná.
Ale stalo se. A já se nechci nikomu omlouvat, že jsem to udělala.

A kdybych mohla vrátit čas, udělala bych to možná zase.

A co na to kolega???? Asi se moc díváte na televizní příběhy, když si myslíte, že každý chlap bude hlásat do světa, s kým spal.  Tak jako já se svěřila tady na stránkách Žena-in, on si to možná řekne s kamarádem u piva.

Ale jak už jsem psala, on je INTELIGENTNÍ.

Mezi námi to stále jiskří, píšeme si něžné smsky, ale každý respektujeme osobní život toho druhého a nikdy bychom neudělali nic takového, abychom ublížili našim partnerům.

Tak hezké svátky, dámy!

Lenka
Reklama