Mám pro vás, milé čtenářky, lehkou otázku. Tedy pro ty z vás, jejichž orientace ve světě showbyznysu je bezchybná. Který ze slavných českých mužů nebyl bulvárem trýzněn a pranýřován pro nevěru?

Pokud se vyznáte ve světě slavných, bude pro vás následující otázka velice jednoduchá. Pokud ne, můžete si zkusit správnou odpověď tipnout. Vybrali jsme pět slavných jmen českých osobností a zajímá nás, který z těchto známých mužů nebyl nikdy podezříván z nevěry...

  • Václav Havel
  • Jan Hrušínský
  • Jan Saudek
  • Zdeněk Svěrák
  • Karel Roden

Víte? Tušíte? Potom neváhejte a zaškrtněte správnou odpověď! Možnost odpovědět najdete po kliknutí na následující odkaz...

Odpověď v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinkou. Diskvalifikujete se tak ze hry a navíc zkazíte napětí a soutěžní zážitek ostatním čtenářkám.

Možnost odpovídat máte do čtvrtka 20. 9. 2012, 8.00 hodin. Ve čtvrtečních novinkách se také dozvíte správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

V této hádankové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama