Vztahy

Nevěra? Toužím po ní a je mi odporná

Dobrý večer.
Nevěra mi nezní vůbec nelákavě. Naopak. Jsem se svým přítelem už čtyři roky a není to tak dlouho, co mi bylo dvacet. Je to moc příjemné, je o pár let starší a chová si mě ve zlaté klícce. Nemám si nač stěžovat. Snad jen na stereotyp a na to, že jsem doma skoro pořád sama. Dokonce mi pořídil psa, abych se nenudila.

Jenže ono se marně nezpívá „mladá holka lásku potřebuje“... Nudím se tu. Hrozně se tu nudím, když se tak starám o domácnost a jinak nemám žádné starosti, navíc přítel dělá v oboru, který zrovna mně moc neříká, takže ani společní přátelé nás nepojí.

Jsem z malého města a tady by to byl poprask a pohroma. Ale máme internet. A já našla někoho, s kým bych chtěla trávit víc času. Je ale daleko, a tak jsem zatím v bezpečí. Rozumíme si, povídáme si na ICQ už půl roku, známe se naprosto, jen ne fyzicky. Neviděli jsme se spolu zatím jen kvůli vzdálenosti a proto, že je mi nevěra odporná.

Nesnáším to slovo, nesnáším přetvářku a nesnáším všechno, co to přináší. Ale toužím po ní celým tělem a pomalu i duší. Jak byste mi poradili? Držet se dobrého bydla a nepálit si prsty někde jinde? Jenže tady už mi všechno padá na hlavu. Pokud někoho ze čtenářek něco napadne, sem s tím.

P. S.: Ten potenciální je úžasný, máme stejné zájmy, má mě taky rád a z té nevěry rozhodně taky není nadšený. Nepěkná situace.

K.


Milá K.,
dnes jste se rozhodly, že si tu mám hrát na poradnu. Jenže jak píšete, není to jednoduché. Zřejmě jste mladá. A lásku potřebujete. Dítě nemáte (nechcete?), takže se nudíte. Pochopitelné. Když se rozhodnete, že jo, nikdo vám v tom nezabrání a nejspíš se vám to bude líbit. Ale čtyři roky jsou čtyři roky. Jenže vy si podle mě nejste ani jistá, jestli s ním chcete zůstat, nemám pravdu? Podle mě to uděláte, jen se to pak snažte ukočírovat.

Napište mi také o nevěře na adresu redakce@zena-in.cz!

   
15.11.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [10] paviocko [*]

  Přesně tak, najdi si nějaké koníčky, uč se jazyky, tvoř něco rukama, choď do práce, nebo se psem na cvičák!!!!!

  superkarma: 0 16.11.2006, 09:47:49
 2. avatar
  [9] LenkaT. [*]

  A proč si nenajdeš nějaký koníček, nebo nezačneš chodit do práce, i třeba na zkrácený úvazek? Bylo by rázem po nudě. Ale z tvého popisu vyplývá, že ti nicnedělání vyhovuje, jen kdyby jsi měla někoho kolem sebe. Fakt jen buď jít do práce nebo s přítelem dítě, pak už na nudu taky moc času nebude.

  superkarma: 0 16.11.2006, 08:07:18
 3. avatar
  [8] AnoliV [*]

  třeba tě to přejde, až ho uvídíš ....

  superkarma: 0 16.11.2006, 07:50:12
 4. avatar
  [7] xx-b [*]

  a proč vlastně s ním jsi? protože ti vyhovuje zlatá klícka? v tom případě s ním zůstaň a ať ti dělá společnost pejsek... nebo zlatou klícku nechcheš, vzdáš se jí - obejdeš se bez ní, a chceš být s někým, s kým si máš co říct a kdo by s tebou trávil svůj čas? rozhodnutí je na tobě... JENOM NA TOBĚ...

  superkarma: 0 15.11.2006, 22:45:53
 5. avatar
  [6] vininka [*]

  Radim.Prchoň: Co že to přesně nefunguje?

  superkarma: 0 15.11.2006, 22:35:38
 6. avatar
  [4] malenina [*]

  Možná by to chtělo promluvit si s partnerem o tom, že je pořád sama. Pokud jí na partnerovi ovšem záleží

  superkarma: 0 15.11.2006, 22:25:53
 7. avatar
  [2] vininka [*]

  Já už bych tohle nikdy nechtěla prožívat.Nevěru jsem si vyzkoušela na vlastní kůži,ale už na konci manželství a teď,když mám fungující vztah na ni nemám ani pomyšlení.když všechno klape,přijde mi nefér.nevím,jestli bych se s tím psychicky vyrovnala.Myslím,že by mě to odrovnalo.Ale jsou situace,kdy to lze asi pochopit. Jsem poslední,kdo může soudit.

  superkarma: 0 15.11.2006, 22:21:44
 8. avatar
  [1] Wendy159 [*]

  Jak trefné..

  superkarma: 0 15.11.2006, 22:17:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme