Vztahy

Nevěra na oplátku a klid!

Byla jsem tehdy 6 let vdaná a připlížilo se to docela nenápadně. Manžel pozval k nám domů kolegyni s manželem. My jsme měli dvě děti, oni jedno. Seznámili jsme se tedy a občas k nám zašli posedět.

Časem se manžel zmiňoval, že jim to doma neklape, on prý je líný, s ničím jí nepomůže, chodí jen po svých koníčcích a co chudák ona až se to po půl roce údajně vyhrotilo tak, že musí od něj odejít a nemá chudák s dítětem kam.

Bože, jaký jsem byla naivní dobrák – vzala jsem ji pod svou střechu „než si něco najde“. Po večerech to s mým manželem probírali, nechala se litovat a zatímco živě debatovali u skleničky, já jsem ukládala děti, žehlila, prala, uklízela – prostě naprostý bezelstný bulík.

Trvalo to půl roku (já blbec). Skončilo to tím, že jsem je načapala pod jednou peřinou – sice ne v akci, ale to se mohlo stát kdykoliv předtím, a podle všeho stalo. Jela od nás jako dráha – chudinka ukřivděná.

Taková nespravedlnost! Ona se přeci s mým mužem jen přátelí a nic se nestalo! Muž byl rozhořčen, že jsem tu chudinku s dítětem vyhnala zpět k bývalému manželovi a dával mi různá poučení, jak si to mám přebrat co „JÁ“ provedla.

Do měsíce si „chudinka“ našla náhradu, do dvou otěhotněla a do tří se vdala. Jen já jsem měla „tichou domácnost“. Od té doby, co odešla „do vyhnanství“ jsem nedokázala s mužem spát. To trvalo čtyři měsíce, ať se vztekal, jak chtěl.

Pak jsem mu to jednou oplatila hodinovou nevěrou, kterou jsem si dokázala, že je o mě zájem a jelikož to byl nádherný nezávazný sex, dokázalo to prolomit psychickou bariéru a začala jsem opět spát s manželem. Sice skóre jsem asi nevyrovnala, ale srovnala jsem si to v sobě a měla jsem „uklizeno“.

Je to už mnoho let, jsme stále spolu, ale nezapomněla jsem. Už nikdy jsem nevěrná nebyla a doufám, že to ani nebylo zapotřebí. 

„Ukřivděná chudinka“ je třikrát rozvedená a má čtyři děti, každé s jiným a její „nesnesitelný manžel“ má už 15 let spokojené manželství.

 

Prosím nezveřejňujte mé jméno nechci rozviřovat něco, co by mělo dávno spát.  Děkuji.


O víkendu si můžete přečíst co v redakčním mejlu zbylo a nebylo použito. Ne, že by to bylo horší, ale třeba se to přehlédlo, nebo v daný okamžik nestihlo. Příjemné čtení vám přeje

   
14.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Boruv.ka [*]

  Čtyři děti a třikrát rozvedená, to je jak příběh jedné ženy od nás.. a světe div se našel se další blbec, který si ji i se všemi dětmi ( samozřejmě každé s někým jiným ) vzal zrovna dnes ... Takový ženský si neberou skurpule, chudák chlap až procitne..

  superkarma: 0 14.05.2005, 10:55:28
 2. avatar
  [3] zeva [*]

  Bože můj, to musíte být nebetyčný dobrák a naivka zároveň. Nakvartýrovat si domů manželovo kolegyni . To neměla rodiče, příbuzné, proč nesháněla podnájem? Evidentně se jí u vás líbilo (včetně manžela), a kdybyste je nenachytala, bydlí tam dodnes.

  superkarma: 0 14.05.2005, 09:09:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme