Před několika lety jsem se zamilovala do móóóc pěkného kluka. Ani jsem nedoufala, že by si mne mohl všimnout. Měl úžasně vysportovanou postavu, navíc vlivný podnikatel, který se pohyboval v úplně jiné společnosti než já, ale osud tomu zřejmě chtěl a naše cesty se spojily.

 

Za celou dobu našeho vztahu, který trval dva roky, jsme se ani jednou nepohádali. Vše jsme řešili domluvou a skoro ve všem jsme se neuvěřitelně shodli. Takže mě ani nenapadlo, že by něco nebo lépe řečeno NĚKDO, mohl mezi nás vrazit klín.

 

Měli jsme bezva partu, do které bohužel jeden kamarád přitáhnul jakoby kamarádku. Kamarádka byla úžasná zejména v tom, že se dokázala vetřít do přízně mužů tím, že se s nimi bavila o hokeji, fotbale (i když tomu vůbec nerozuměla a více méně z ní měli legraci), ale stačilo už to, že dokázala hodiny a hodiny poslouchat jejich povídání o sportu a při tom jim ještě lichotit....

 

Tenkrát jsem odjela na prázdniny do Anglie a strašně se mi stýskalo po mém milém. Skoro každý den jsme byli v kontaktu a počítali dny, které nám zbývaly do setkání. Po mém návratu jsem si ničeho zvláštního nevšimla, pouze mne zaráželo to, že ona „kamarádka“ se mi docela vysmívala a chovala se přinejmenším divně. Pak jsem se dozvěděla, že v době mé nepřítomnosti proběhla oslava narozenin a něco se na nich zvrtlo.

 

Nikdo samozřejmě nechtěl říci co, protože nikdo nechtěl podrazit svého kamaráda a mně ublížit. Leč našli se Ti škodolibí a hlavně ona slečna si pustila pusu na špacír a já se dozvěděla, že ho zkrátka „dostala“, a to bohužel nejednou. Můj svět se zhroutil a to o to víc, že můj přítel dělal jako by nic. Snažila jsem se to omlouvat tím, že v době mé nepřítomnosti nevydržel držet půst, ale když to bylo po druhé….Začala jsem vymýšlet plán. I když bych ho samozřejmě nejraději ZABILA, chtěla jsem vše vyřešit diplomaticky.

 

A tak jsem se domluvila s kamarádem a on pod jménem mého přítele zavolal k té slečně domů (v době její nepřítomnosti) a zanechal u sestry vzkaz, aby večer přišla do jedné zapadlé hospůdky. Přišla tam a k jejímu překvapení jsem tam seděla já. Takže jsem ji hned ujistila v tom, že je tam správně, protože po ní zrovna toužím kromě mého přítele i já.

 

Řekla jsem jí takové věci, že i ten největší hulvát, by se za ně nemusel stydět. A moje poslední věta zněla, že když ho tak moc chce, tak ať si ho vezme, protože když mě dokázal podvést jednou, udělá to podruhé, s tím rozdílem, že tu bolest, kterou on způsobí, tentokrát, okusí ona. Koukala s otevřenou pusou a nezmohla se na slovo.

 

To samé jsem pak řekla příteli, a i když mě to moc bolelo, nedokázala jsem to překousnout.

Za půl roku jsem si našla úžasného kluka. Po 10letém vztahu jsme se vzali a já jsem moc šťastná, že ho mám.

 

A co můj bývalý přítel? Onu slečnu si též vzal, mají spolu dvouleté dítě a momentálně jsou v rozvodovém řízení. A důvod? On si našel jinou, protože ona má jiného….

 

N.


 

Milá N., Tvůj příběh jasně dokazuje, že staré známé pořekadlo: Vše zlé je k něčemu dobré, funguje.

Jsem ráda, že i tvůj příběh má dobrý konec, a pochopitelně ti přeji v životě jen a jen samé štěstíčko ;o)

 

Reklama