Diskuze

Nevěra, co dál?

Jsme spolu s přítelem přibližně rok a půl, oběma je nám 37. Nebydlíme spolu, především díky práci, kdy ani jeden nechceme měnit své zaměstnání. Nejdříve to byl idylický vztah. Pak se objevily nějaké problémy, především v představě o jinak stráveném volném čase. Poslední půl rok byl jedna velká katastrofa – těhotenství, samovolný potrat, léčba, nechuť cokoli dělat. Během tohoto půl roku se objevila kolegyně, vánoční večírek, sex. Prý spolu strávili noc 2x. Jen pro upřesnění, nepracují spolu v kanceláři, dělají spolu, ale dělí je 150 km.

Následovaly sliby, naděje, snaha obou situaci řešit. Ale objevily se pochyby, pochyby o tom, co bude dál. Vím, že spolu udržují nějaký kontakt dál. Prý jako kamarádi. Nevím, jestli mu můžu věřit a jestli mu věřit dokážu.

V poslední době mluví o dítěti (je nám 37), ale já nevím, jestli je to vhodný otec pro mé dítě.
Nevím, jestli mít dítě s přítelem, kde nám to skřípe nebo si prostě dítě pořídit sama. Dítě chci a moc času už mi nezbývá.

30.01.2017 - Partnerské vztahy - autor: Nereovna

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. avatar
  [9] Leonička [*]

  Radši si najdi jiného přítele se kterým ti bude lépe, než mít dítě s blbcem

  superkarma: 0 13.09.2017, 09:19:57
 2. avatar
  [8] Lenička011 [*]

  Jestli mu nevěříš tak to radši ukončete, pořád by jsi byla v nervech kde je nebo co dělá, a nebo si o tom zkuste otevřeně promluvit a třeba příjdete na nějaké řešení,je už jen na tobě jak k tomu budeš přistupovatSml16

  superkarma: 0 08.09.2017, 11:05:41
 3. [7] JarkaSoukalova [*]

  pryč s ním, hned, podvedl jednou podvede podruhé

  superkarma: 0 10.08.2017, 14:20:44
 4. [6] Nereovna [*]

  jirinakoliskova — #5 V pondělí jsem udělala obdobnou scénu. Odjel na služební cestu, večer vypnutý mobil. Za normální situace bych to neřešila, ale po nevěře prostě nevěřím. Takže jsem napsala zprávu. Pohádali jsme se. S tím, že ho tyhle výčitky a podezřívání už nebaví.

  je to důvěrou. Možná opravdu si s kámoškou byl jen sednout a ty v tom vidíš něco jiného (což je po tom všem pochopitelné).

  Ale na druhou stranu, kdyby s ní něco měl, asi by ti neříkal, že s ní je na kávičce. Ale kdo ví ...

  superkarma: 0 09.08.2017, 10:30:25
 5. [5] jirinakoliskova [*]

  Holky poprosím Vás o reakci, na můj příběh. Můj manžel měl před třemi lety flirt se s naší sousedkou. Měli jsem dost problémů a žili jsme téměř vedle sebe. Na jeho nevěru jsem přišla hned po prvním sexu. No a včera odjel můj muž s oběma našima klukama do Brna k tchyni na jednu noc. No a co se nestalo, když jsem mu z práce v podvečer volala, tak se přiznal, že sedí někde v restauraci s nějakou svojí kámoškou ze školy. Ztropila jsem mu scénu a protože tu kmošku má na FB, tak jsem ji napsala a ona mi potvrdila, že si tu kávičku domluvil po FB už když byl doma. Tak mu vyčítám, že mě to mohl říct dopředu, že mu chci věřit, ale tímhle mě sráží. Ještě dodám, že skoro podobně to udělal i tenkrát. Domluvil si to po FB a pak mě zahnul. Snažím se mu věřit, ale tohle mě naštvalo. A on říká, že jsem hysterka, že by mi všechno řekl potom a že nic nebylo. Ta jeho kamarádka mi poslal mailem jejich vzájemné zprávy a můj chlap si chtěl prohlídnout její byt, z toho ale nakonec sešlo. Ona je rozvedená a bydlí sama. Co myslíte kdo má pravdu??? Děkuji za názory.

  1. na komentář reaguje Nereovna — #6
  superkarma: 0 04.08.2017, 06:59:19
 6. [4] Jajuleee [*]

  Ty jo jsi dobrá, že si tohle všechno zvládla. Ale musím říct, že pro mě něvěra je teda konec. Ale chápu, že okolnosti jsou různé.

  superkarma: 0 23.03.2017, 16:15:12
 7. avatar
  [3] moravačka Aja [*]

  Pryč od něj,dokud je čas.Podvedl jednou,podvede podruhé i potřetí.Nevěřte mu ani slovo.Slibovat,to jo,to chlapům jde,ale skutek utek.Jak říkám nohy na ramena apryč od něj.Pro Vás to bude o to jednodušší,že s ním nebydlíte.Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 04.03.2017, 05:12:42
 8. avatar
  [2] vmarta [*]

  dallbosco — #1...plně souhlasím

  superkarma: 0 03.03.2017, 18:52:20
 9. [1] dallbosco [*]

  JE TO VELMI TĚŽKÉ RADIT... Já osobě k tomu mohu jen napsat tolik,že já jsem zažila nevěru a byla mým mužem vykonávána dokonce zde v našem činžovním domě. A co se spolu s tím navíc i bití týče... = No,mohu jen za sebe říci násleující! "Pokud se to stalo jednou,tak se to stane i podruhé,potřetí....!!!" - Ať je to nevěra,a nebo to nešťastné bití! -- Spousta žen si myslí,že když si pořídí s partnerem dítě,tak se to změní,ale není to pravda!

  1. na komentář reaguje vmarta — #2
  superkarma: 0 15.02.2017, 23:32:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme