Vztahy

Nevěra - cesta ke kvalitnímu sexu!

S Tomášem jsme se brali v červenci roku 2000. Měli jsme sice malou, leč hezkou svatbu. Názory a přání rodičů jsme ignorovali, tudíž naše svatba byla opravdu vydařená.

 

Hned na začátku našeho manželství jsme měli jasno v tom, že nejdříve si užijeme a až poté přijdou na svět děti. Rodiče opět lamentovali a my je opět ignorovali.

Věřte mi, ignorovat nápady a přání rodičů, co se týče vás osobně a vašeho života, je úžasná věc.

 

První tři roky jsme s Tomem objeli celou Českou republiku, prohlédli si každý kousek naší vlasti a myslím, že jsme si tyto naše výlety vychutnávali oba dva.

Jistě, sem tam přišla do našeho vztahu buřina, zablesklo se, sprchlo, ale potom opět vysvitlo sluníčko a já, husa naivní, si myslela, že je nám spolu fajn – že to tak cítíme oba a že naše manželství jen kvete láskou.

 

Zhruba před rokem se mi v práci udělalo zle a já provedla to, co se nikde nedoporučuje.... Neohlášeně a nečekaně jsem se vrátila do našeho hnízdečka...

Překvapení, jaké tam na mě čekalo, by hravě strčilo do kapsy i vánoční dárek v podobě zbrusu nového Porsche.

 

Tom ležel na koberci úplně nahý a taková ta klasicky chemická blondýna (prsatá, odporně vychrtlá a určitě úplně blbá) si mu pěkně náruživě hrála s penisem. Ten zatemnělý mozek, co byl mým mužem, ležel na našem peršanu, jakoby se slunil na Havaji, nohy rozcapené a vydával příšerně blažené zvuky.

 

Nejdřív se mi před očima roztočily rudé kruhy a já chtěla vraždit. Pěkně pomalu, sadisticky jim uřezávat kousek těla po kousku - a hádejte, co bych v té chvíli ufikla Tomovi jako první.

 

Jenže pak jsem se zamyslela (ano, i v té situaci jsem byla schopná myslet) a věc vyřešila úplně jinak.

Hudba, která jim tam řvala tak, že se mi klepal porcelán po babičce jak ratlík v mrazu, utichla pod mým stiskem OFF a já si hlasitě odkašlala.

„Nechci vás rušit, ale pokud jste Ivanka, volal váš manžel... Asi už ví, že sem chodíte. A byl doooost naštvanej....“

 

Tom vyletěl jak slepice, co vidí toulavého psa, a blondýna na mě zírala jak na Boží zjevení z laciného hororu. „Já nemám manžela,“ kvíkla a dál čučela s pusou dokořán.

„Aha, tak to nejste vy ... tak to se omlouvám..,“ pohodila jsem hlavou, a i když moje váha přesáhla sto kilo už dávno, ladným krokem jsem odplula do kuchyně.

 

Za tenhle výkon bych zasloužila titul Národní umělec – minimálně.

 

Co se odehrálo po téhle trapné scéně snad ani popisovat nebudu. Prostě a jednoduše jsem s klidem Buddhy Tomáše vyhodila z bytu a pak se opila do němoty.

 

Po týdnu se Tomáš připlazil poprvé. Byla jsem neoblomná.
Byla jsem neoblomná i ten další týden a ještě jeden... To víte, uspěchat odpuštění průseru s tak velikým P by se nemuselo vyplatit.

 

Po měsíci jsem začala pomaloučku polehoučku tát a po dvou měsících se Tomáš směl vrátit. Na zkoušku. Jasně jsem mu řekla: Jeden průser, jedno podezření, které se mi potvrdí, a jdeš navždycky, i kdyby ses z toho měl zhroutit stejně jako tvoje matka, když zjistila, že jí ukradli tu praštěnou kočku.

 

A Tom sekal dobrotu.

A snažil se...

...ale měl to marné. Sexuální půst byl jednou z mých podmínek. Odmítla jsem s ním mít cokoli, kdykoli, kdekoli – i když na kolenou prosil.

 

No, nemyslete si, jednoduchý to nebylo ani trochu – ale dobře mu tak!

 

Já svoje sexuální touhy řešila častou masturbací a Tomáš dělal to samé. (Vím to, protože jsem ho nejednou v noci nachytala, jak se mu v noci peřina zvedá sem a tam jak blázen).

Po půl roce (!!!) jsem už byla doslova a do písmene nadržená jako blázen. Masturbace mi už nic neříkala a věčná Tomova onanie mě přiváděla k šílenství – k šílenství z chtíče.

 

Jeden večer, posilněná vínem, jsem se rozhodla, že už to prostě nevydržím. Moje tělo řvalo po chlapovi, prsa mě vzrušením už bolela non-stop a o tom, co se mi dělo tam dole, ani nemluvím.

 

Problém byl, že se Tomáš tak moc snažil neudělat žádnou botu, že neměl odvahu mi dát ani pořádnýho francouzáka, natož se pomilovat do bezvědomí.

 

A tak jsem se oblékla do mini košilky – sexy bych se svojí váhou nevypadala, ani kdyby měl Tomáš brýle s neprůhledným sklem – ale na něj tohle vždycky platilo.

 

Lehla jsem si na postel a vyčkávala jak kočka na myš.

Tomáš se také uložil, zhasnul lampu ... a nic.

Já dělala, že spím (i jsem pravidelně odfukovala), a vyčkávala.

 

Asi po patnácti minutách se lampička rozsvítila a Tom zašeptal: „Spíš?“

Já nic.

 

Postel se najednou začala hýbat jako loďka na vodě a mně bylo jasné, co se děje. Pomalu jsem pootevřela oko a nemýlila jsem se.

Tom s trenkami dole držel v ruce penis a hrál si s ním, pomalu, zlehka si přejížděl po žaludu a druhou rukou si dráždil varlata.

 

A při této soukromé hře se díval na mně!!! Tedy na mé obtloustlé tělo!

Záchvěv šíleného vzrušení mi projel celým tělem, ale zvládla jsem to. Ani jsem se nepohnula a jen dál po očku pozorovala, jak si Tom hraje sám se sebou, jak mu penis roste pod rukou, jak si mačká varlata...

 

Potichounku začal sténat a stále ze mě nespouštěl oči.

Jeho penis byl už ztopořený na maximum. Tomova ruka si s ním nepřestávala hrát a já vedla boj se svým tělem.

Dráždil se chvíli pomalu, chvíli naprosto šíleně, že jsem myslela, že už už musí vystříknout....

 

Až když začal opravdu hlasitě sténat a jeho ruka zběsile přetahovat kůži na penisu, věděla jsem, že už bude.

Prstem si začal třít žalud a...

...a to už jsem to nevydržela...

 

Tu noc jsem zažila ten nejvzrušivější sex všech dob. Bylo to nádherné, fantastické, nepopsatelné... A věřte nebo ne, ona nevěra, díky níž vznikl tento příběh, už leží dávno hluboko zasunutá v mé mysli.

 

 

   
25.02.2005 - Láska a vztahy - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [149] janicka10 [*]

  no tak to by bylo

  superkarma: 0 14.07.2006, 14:03:07
 2. avatar
  [146] karlik [*]

  Nyotaimori->pochopil jsem. To druhé vysvětlím vtipem: Ptá se pán prostitutky "Slečno a jdete taky s někým z lásky?" a slečna odpoví, "Samozřejmně s každým, to přece bez lásky ani nejde!" Slečno a co potom ty peníze, ptá se pán, a slečna odpoví "No přece ten čas si musím nechat zaplatit!

  superkarma: 0 04.03.2005, 19:25:57
 3. avatar
  [144] karlik [*]

  Nyotaimori předem pozdrav a jinak, kdyby s ní spal tak to by Ti nebo Vám? asi tolik nevadilo jako ty směšné pohyby. Ze skušenosti, při různých zájezdech jsem spal nejen na pokoji ale i v jedné postýlce s mnoha děvčaty i ženamy ale kamarádka pokud si neřekne tak se nepoužívá.

  superkarma: 0 02.03.2005, 22:40:02
 4. avatar
  [143] karlik [*]

  Když, děvčata i zralé ženy, sex je halt sex ale svíčková se šesti nebo takové grilované kolínko (aby nebyla mýlka tak vepřové)to je halt ta pravá čuňárna.

  superkarma: 0 02.03.2005, 22:29:41
 5. avatar
  [141] karlik [*]

  Nyotaimori: Ale může, milá drahá zahybání je dvojí, fyzické a duševní to druhé je podstatně horší.

  superkarma: 0 28.02.2005, 22:19:10
 6. avatar
  [137] karlik [*]

  xoxox:Je vidět mladost a neskušenost, ty co jsou po sedmdesátce když se náhodou chytěj tak mysleji, že je to naposled a to je potom dílo.

  superkarma: 0 28.02.2005, 00:09:20
 7. avatar
  [136] karlik [*]

  Veškeré příběhy mají něco ze života a tento je velice povedený. Podle mně chlap který za tvrdí, že za život nezahnul bohapustě kecá.

  superkarma: 0 28.02.2005, 00:02:49
 8. avatar
  [135] Májík [*]

  Maurice:

  superkarma: 0 27.02.2005, 15:16:34

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [133] Camuska [*]

  Ja hlavne myslim, ze celej ten pribeh je nadsazka pro pobaveni a mel by se tak i brat. Mne se libil Dobra je ta narazka: "Překvapení, jaké tam na mě čekalo, by hravě strčilo do kapsy i vánoční dárek v podobě zbrusu nového Porsche." hned jsem si vzpomnela na zdejsi viteznou vanocni povidku

  superkarma: 0 26.02.2005, 12:47:23
 2. avatar
  [130] teb [*]

  Tak tenhle článek mě spíš naprudil. Myslela jsem si, že trochu vydráždím i svého , ale ten to vydržel přesně do druhé věty (Ten zatemnělý mozek, co byl mým mužem...) a s řečma o zatrpklých kuchyňských puťkách šel raději do koupelny...Já mávla rukou a četla dál. Musela jsem mu dát za pravdu o kousek níže (i když moje váha přesáhla sto kilo už dávno, ladným krokem jsem odplula do kuchyně). Teda takové kraviny v pátečním erotickém jiskření už jsem dlouho nečetla...

  superkarma: 0 25.02.2005, 21:48:29
 3. avatar
  [122] Suzanne [*]

  Já znám jednoho hodně šerednýho chlapa. Není ani nijak bohatej. Vlastně vůbec. Má tři děti, docela pěknou štíhlou ženu. A stejně přefikne na každým zájezdu nějakou. Vždycky se na něj nějaká přilepí. A to je řadovej umělec. A fakt šerednej. S pupíčkem. Prostě má pro řadu ženských fluidum
  Binder: každej nezahýbá

  superkarma: 0 25.02.2005, 18:28:15
 4. avatar
  [120] mam-ča [*]

  Léthé: Ještě bych Ti doporučovala, než přistoupíš k tomu u k smrti, (pochopitelně svého ) aby tento uzavřel životní pojistku ve Tvůj prospěch. Ať z toho taky něco máš...

  superkarma: 0 25.02.2005, 18:22:27
 5. avatar
  [119] Léthé [*]

  Nečetla jsem reakce níže, takže to bude názor jen na článek, který mě tedy vůbec nerozehřál .
  Já nachytat muže svého srdce, kterého miluji v této situaci , ladně bych vykopla blondýnku a pomohla bych jí i k rychlejšímu sestupu ze schodů, ale určitě bych svého muže od lože neodstavila, ale ušoustala bych ho k smrti .
  Ono většině nevěrných můžu, který nemají vůbec zájem svou ženu opustit, jen si užít, pouze něco chybí. A on by TO DOSTAL!!! . A co dál? Čas….čas vždy ukáže .

  A brát si milenku domů? To je ale hovado .

  superkarma: 0 25.02.2005, 17:49:31
 6. avatar
  [115] elephant [*]

  Beruška Elliah: very fuj

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:51:06
 7. avatar
  [111] elephant [*]

  Konikolec, Beruška Elliah: á páteční okénko angličtiny, have a gúd tajm, indžoj jour výýýkend.

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:45:50
 8. avatar
  [105] elephant [*]

  Binder: skromná odpověď, jinou bych ani nečekala

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:41:30
 9. avatar
  [99] elephant [*]

  Binder: mě se víc líbí dank jů very much.

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:37:41
 10. avatar
  [95] Meander [*]

  Binder:

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:21:47
 11. avatar
  [94] elephant [*]

  Manx: a co Pořízková a ten její "krasavec" ? ona sama má peněz dost. no i když s ním jich má ještě víc. takže máš vlastně pravdu

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:20:07
 12. avatar
  [86] bookcase [*]

  asi bych nevěru neodpustila, nevím, zatím jsem nebyla v takové situaci jako Tajemná (ťuk, ťuk, ťuk).

  superkarma: 0 25.02.2005, 15:05:08
 13. avatar
  [85] marcellina* [*]

  Manx, Konikolec:

  superkarma: 0 25.02.2005, 14:55:29
 14. avatar
  [78] Meander [*]

  "taková ta klasicky chemická blondýna (prsatá, odporně vychrtlá a určitě úplně blbá)" Proč nenapsat rovnou a popravdě, že vypadala stokrát líp než autorka článku?

  superkarma: 0 25.02.2005, 14:41:46
 15. avatar
  [76] Meander [*]

  Pořádná nechuťárna.

  superkarma: 0 25.02.2005, 14:33:48
 16. avatar
  [71] catcat [*]

  Hm, tak já nevím - viděla že už to bude a PAK začal ten úžasný sex Jak dlouho trval?

  superkarma: 0 25.02.2005, 14:05:48
 17. avatar
  [70] SARI [*]

  Radůza007: mám dojem, že ze sebe teda neděláme bůhvíco, nevím, jak jsi na to přišla, a dámy se píše s tvrdým!!!

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:50:53
 18. avatar
  [69] sara.l [*]

  žádná z nás tady,ale neodsuzuje silnější holky...taky držím dietu,můj ex byl nespokojený pořád....měl spoustu svych mindráků tak si to ventiloval na mě...ale článek mě vůbec nezaujal přijde mi dost sprostý...proč psát o podrobnostech..k tomu slouží asi jiné stránky..ale znovu říkám,že se nezahýbá bez důvodu vždycky je nějaký problém ve vztahu...a domnívat se,že odmítáním manžela v posteli se něco vyřeší...tak tomu nevěřím..kámoška taky takhle trestala manžela až si našel milenku a ji už nepotřeboval....a jasně jsou chlapi,kteří zahýbají pro zábavu taky jsem doma takového měla

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:50:45
 19. avatar
  [68] SARI [*]

  emma: Jsem přesvědčená, že na ni taky musel šahat, takový poleno snad nebyl ......

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:48:21
 20. avatar
  [67] sara.l [*]

  Beruška Elliah:

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:38:18
 21. avatar
  [66] medved [*]

  kvalitni sex dusek, pelisky vyborne souslovi...navic v tomto pripade mi ani nejak kvalitni neprisel

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:32:21
 22. avatar
  [65] Rybulka [*]

  Já neřikám, že chlapi podváděj jenom tlustý, ostatně sama mám skoro 80 kilo, já říkám, že mě ten článek nevzrušuje, leč znechucuje.

  superkarma: 0 25.02.2005, 13:25:04
 23. avatar
  [59] sara.l [*]

  tak nevím...nevím...nepřijde mi,že nevěra by byla cesta ke kvalitnímu sexu přijde mi to jako kravina....půl roku spolu nic neměli tak se nedivím,že na sebe vlítli jak dva psi.....a dělat,že se nic nestalo to taky není řešení..proč asi vlítl na hubenou..možná se mu ty tvé špečky nelíbí a nechce ti to říct tak hledá jinde...nevím jestli jsi byla 100kg když jste se brali..ale pokud jsi nabrala až v manželství tak na tvém místě místo půlročního půstování jsi mohl celkem hezky zhubnout co? a taky vím,že když to jeden udělá poprvé tak to většinou udělá zas a zas a zas a.........

  superkarma: 0 25.02.2005, 12:53:04
 24. avatar
  [57] Trinii [*]

  blee...
  a to si myslí, že ji podvedl jen jednou? hahaá, akorát to dělá tajněji, aby už nebyl načapán a vyhozen z domu. já kdybych viděla svojeho při s nějakou kráskou a sama bych měla sto kilo tak bych se asi zamyslela nad sebou, chlapa nechala být, udělá jednou - udělá podruhé...

  superkarma: 0 25.02.2005, 12:40:29
 25. avatar
  [51] emma [*]

  SARI: ale on na ní nešahal, šahala ona na něj!

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:49:19
 26. avatar
  [50] lenoška [*]

  Markýza:

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:42:38
 27. avatar
  [49] elephant [*]

  Saturday 46:
  Markýza 47:

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:42:11
 28. avatar
  [48] Rybulka [*]

  Saturday, ty mě dycky dostaneš!

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:36:59
 29. avatar
  [47] Markýza [*]

  sobina 38: hele já mám 120 kilo a mám i minikošilku i zrcadlo.
  Pro Binder - mám i sex z vlastním mužem, kdyby mi zahnul s jinou, tak žádná abstinence - prostě ho ušukám k smrti!
  Kdyby si dovedl domů vychrtlou prsatou bloncku, tak ho pošlu k cvokařovi na vyšetření - a pak hned na venerologii.

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:32:45
 30. avatar
  [45] SARI [*]

  Všechno je to o tom, že mají mozek v kalhotách.Já osobně bych teda nesnesla pocit, že ty jeho ruce šahaly na někoho jinýho než na mě, stal by se pro mě hodně odpornej, ale vůbec nevím, co bych dělala.Problém je v tom, že my, ženy, to bereme všechno citově a muži tvrdí, že jim jde "jen" o ten samotný akt a nezanechá to žádné následky.A vlastně to pro jinak nic neznamená.Tohle ale ženy nikdy nepochopí.Teda spoň já ne....

  superkarma: 0 25.02.2005, 11:26:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme