Snídaně

Nevědomá nahota čtenářky setury

Děkujeme za vtipný příběh na dnešní téma. Co se může stát, když se pořádně nepodíváte do zrcadla? Tonám napsala čtenářka s nickem setury a my jí moc děkujeme

Léto mám moc ráda, nejen pro slunce samotné, ale právě pro lehké a jednoduché oblečení. Materiál upřednostňuji bavlnu a len. Oblíbila jsem si topy různých střihů a délek a šortky a na cestách se ve velkém horku  ochlazuji kapesním bateriovým větráčkem.

Snažím se z dovolené přivézt nějaký pěkný kousek na sebe, pokud možno typický pro tamnější kraj. Jeden můj úlovek vypadal jako větší top, nebo spíš tunika s orientálním vzorem.  Těšila jsem se až si ho vezmu na sebe a vyrazim do města. Skutečně jsem měla úspěch a to hned v autobuse, kde jsem stála a držela se madla nahoře. Pohledy okolo stojících mě ujišťovaly, jak mi to sluší a já byla spokojená. Samozřejmě to bylo jinak, než jsem si myslela. Přehlédla jsem totiž, že v průramku topu je jen několik stehů a já prakticky byla ze strany nahá, když jsem zvedla ruku. Autobusem jsem jela dost daleko, takže jsem asi pobavila víc lidí.

Tahle nevědomá nahota na veřejnosti je kapitola sama pro sebe. Můj známý má hospodu a okno v kuchyni je na úrovni chodníku. Ohledně chození na ostro by Vám mohl vyprávět. Pěkný den :-)

setury

To mi připomnělo scénku z filmu Vratné lahve. Průsvitné šaty také umí pěkné kousky

Už se vám někdy něco podobného stalo? Ukázala jste to, co jste rozhodně nechtěla? Uvědomujete si, že lehounké šatičky v kontra světle jsou úplně průsvitné? Dáváte si na to pozor, nebo je vám to fuk? Když je abnormální hic, jde vám spíš o pohodlí, než o to, co řeknou lidé?

Napište nám také na dnešní téma. Podělte se s námi o své příhody, ale i o zkušenosti s letním oblékáním

Pište na redakce@zena-in.cz

   
23.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] ivory [*]

  Jarka58 — #2 přesně tak...ale dobrý příběh Sml16

  superkarma: 0 15.11.2012, 07:34:51
 2. avatar
  [2] trili [*]

  To nic,jiní ukazují mnohem víc,a vědomě!

  1. na komentář reaguje ivory — #3
  superkarma: 0 27.02.2012, 23:59:13
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Hlavně, že se líbiloSml16

  superkarma: 0 23.06.2011, 10:11:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme