Přihlas se do soutěže obchodního centra Atrium Flora s názvem Staň se tváří Flory! Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu středu 22. října od 11.00 do 18.00 hodin. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Přijďte do obchodního centra a vyfoťte se v soutěžním fotokoutku, ve třetím patře naproti eskalátorům u obchodu Butlers, vždy od 15 do 18 hodin. Vaše fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále.

www.atrium-flora.cz/

Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a různá taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qašy a další jiná taneční vystoupení).

Soutěžící se mohou nechat inspirovat vítězkou minulého ročníku, Sabinou Koudelkovou, která se stala výherkyní a kromě poukázek ve výši 50 000 Kč se stala i tváří vybraných kampaní Atria Flora. Jednou z nich byla také kampaň při příležitosti otevření nového obchodu H&M v obchodním centru.

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům velké množství značkových obchodů s módou, vybranými službami a zábavou. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Kompletní informace o akci se dozvíte na webových stránkách: www.atrium-flora.cz/

Fotografie z finálového dne a přihlášených soutěžících z minulého ročníku najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora www.facebook.com/AtriumFlora.

www.atrium-flora.cz/

 

 

Reklama