Domácnost

Neuvěřitelný osud fenky Friedy

Moje neteř se doslechla, že v Anglii, když chrti skončí závodní činnost, tak se jich dosti krutým způsobem zbavují. Proto když se dozvěděla, že je možnost chrta adoptovat, tak neváhala a jednu chrtí hočičku si adoptovala, píše ve svém krátkém, ale velice smutném příspěvku čtenářka s nickem ladouch1

Měly se moc rádi a Frieda byla strašně hodný a vděčný pejsek. Janička jí musela nosit po schodech do bytu, protože v domě nebyl výtah a ona po schodech neuměla chodit (vážila kolem 23 kg). Přede dvěma lety se ale stalo velké neštěstí a moje neteř i s přítelem tragicky zahynuli.

Frieda byla při tom a tak jí policie odvezla do psího útulku. Moje sestra se nakonec rozhodla, že si Friedu ponechá i přesto, že už jednoho pejska měla a udělala dobře. Ze začátku to bylo těžké, než si Frieda zvykla na jiné prostředí a na dalšího pejska, ale už je to dva roky a je z ní miláček celé rodiny.

Já tam často také chodím i s naším pejskem a všichni tři už jsou kamarádi a dobře se snášejí a vždy jí přinesu nějaký pamlsek, a ona je tak strašně vděčná a hodná.

Máme jí moc rádi.

ladouch1

Milá ladouch1, to je strašně dojemný příběh a já velice obdivuji vaši sestru za to, že si vzala Friedu domů a nenechala ji v útulku. Ten pes musel zažít strašné trauma a možná by zemřel steskem.

   
10.01.2012 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] saruz [*]

  Hodně smutný příběh, Frieda to nemá lehké. Sml79

  superkarma: 0 30.09.2012, 18:34:44
 2. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Sml15moc smutné

  superkarma: 0 10.01.2012, 16:18:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme