Přehlídková mola nám předhazují jeden trend za druhým, ale pouze některé si zaslouží pozornost. Mezi takové patří bezesporu i dámské legíny, které se nyní představují v nejnovější sexy kolekci podzim/zima 2015.

Zmatený svět módní policie!

natalieJe zapotřebí konečně vše uvést na pravou míru a zjistit, proč některé fashion milovnice nedají na legíny dopustit a další je považují za společenskou sebevraždu. Jsou tedy legíny IN? Jednoznačně ano! Umí zcela nahradit kalhoty, můžete je nosit po celý rok a v neposlední řadě jsou opravdu praktické. Špatnou pověst tomuto kousku oblečení dělají ženy, které si neumí vybrat ten správný model. Průsvitná látka zařízlá mezi půlkami skutečně parádu neudělá. To u takových riflových legín prakticky nemůžete šlápnout vedle. Tedy za předpokladu, že si vyberete správnou velikost. Na pohled vypadají jako slim fit rifle, ale jejich nošejí je o poznání pohodolnější. Přemýšlíte-li o prvních kouscích pro každodenní nošení, určitě riflovou verzi legín nepřehlížejte.

Nic není tak černé, jak se na první pohled zdá

bezoveMožná i vy patříte mezi ženy, které si někde přečetly zaprášené pravidlo - černá barva opticky zeštíhluje. Do určité míry je to pravda, ale rozhodně to neznamená, že kvůli nějakému tomu kilu navíc budete chodit oblečená jak na pohřeb. Do legín nemusíte mít nutně nožky jak párátka a větší zadeček je spíše předností než vadou na kráse. Legíny vám navíc tyto partie krásně vytvarují. Barev se nebojte, například model v béžovém odstínu z dílny světových návrhářů působí žensky a v kombinaci s vhodným topem je okouzlující.

Bez vrstvení se neobejdete

lilyChladnější měsíce jsou výzvou a příležitostí ukázat, jak moc dobře umíte kombinovat. Vrstvení ve stylu „páté přes deváté“ ponechte ženám bez vkusu. Na vás čekají luxusní legíny se sukní, která se rafinovaně může změnit v součást vzdušného overalu. Toto multifunkční řešení je velmi lehké si zamilovat. Oddělený svršek navíc využijete i při jiných příležitostech. Vrstvení není žádná věda, pokud se nasnažíte za každou cenu obléknout na sebe půlku skříně. Vsaďte na dva až tři kvalitní kousky, několik málo doplňků a máte vyhráno.

 

Sex-appeal, který zahřeje

penyČeká vás rande s mužem vašich snů, nebo vyrážíte do víru města za nezávazným flirtem? V každém případě budete chtít být přitažlivá. Nejlépe jen do takové míry, abyste dráždila fantazii, ale zároveň zůstala tajemná a formální. V tom vám pomohou legíny s koženými pruhy a atraktivním šněrováním. Zapomeňte na to, že sexy oblečení je automaticky nepohodlné. To možná platí pro boty a korzety, ale legíny se šněrováním jsou velmi pohodlné a nabízí i dvě téměř neviditelné kapsičky. Legíny celkově nejsou špatnou volbou, pokud chcete zaujmout mužský zrak. To vám potvrdí nejeden gentleman se zálibou v ženských křivkách.

Nejnovější kolekce na dosah

Internetový obchod www.leginy.cz vás zasype širokou nabídkou nejnovějších legín podle posledních trendů. Chystáte se do společnosti? Nebo snad do posilovny? Žádný problém, v nabídce najdete společenské i sportovní legíny, ve kterých se budete cítit jednoduše skvěle!

Na fotografie legín se můžete podívat v naší fotogalerii:

Reklama