Čtenářka Kytinkak byla poprvé v sauně se svým kamarádem a bylo pro ni velkým překvapením, že jsou všichni nazí. Děkuji Vám Kytinkok za příspěvek.

Přeji krásné ráno všem ženin-kám

Na moji první návštěvu sauny nikdy nezapomenu. Je to už sice strašně dávno, ale vím, že v té době jsem vůbec netušila, že lidé v sauně jsou úplně nazí. Jednou jsem kecala s kámošem a on na mě jestli nepojedem do sauny a já že jo.

Tak jsem se s ním sešla na domluveném místě a vyrazili jsme. Já zaplatila a šli jsme. Už mě zarazilo, že jsou šatny dohromady jak pro dámy, tak pro pány. V tu chvíli mě přepadla taková panika, že jsem nevěděla co dělat. Jestli udělat ze sebe blbce nebo dělat jako by nic.

Ono mi ani tak nešlo, že vidím všude ty mužský, ale že mám jít s tím kamarádem. Když jsem viděla, že on nic neřeší, nestydí se a klidně stojí před e mnou nahý, začala jsem tedy se svlékáním i já.

Můžu Vám říci, že v životě mi trapněji nebylo. Do dnes nechápu, jak jsem tam ty dvě hodiny vydržela. Ale vím, že to bylo úžasné, já odpočatá, výborně odreagovaná, vyčištěnou hlavu od starostí. Prostě se mi to zalíbilo tak, že jezdím s kamarádkou do sauny do dnes.

Kdo jste ještě nikdy nebyl, fakt doporučuji. Mám radši saunu než páru. V páře se mi špatně dýchá, v sauně je fajn, že si můžete zvolit, jakou intenzitu tepla chcete, čím níže tím není takové horko. V červenci jsem byla na wellnessu a tam jsem byla poprvé v bylinkové sauně.

1

To bylo něco úžasného, příjemného. Vůbec se nám odtamtud nechtělo. Posílám pár foteček, kde je v sauně nad teplem umístěná nádoba, kde je hromada heřmánku  a já s kamarádkami. Mám za sebou jak společnou saunu, tak dámskou, ale bylinková je nejlepší. Voníte jak miminko po koupání :)

2

Fotečky jsou trochu tím horkem zamlžené, ale líp to nešlo:)))

Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Máte ráda saunu a saunování?

  • Chodíte do sauny, nebo vám nedělá dobře?
  • Chodíte výhradně do ženské, nebo do společné?
  • Je pro vás sauna meditačním místem, nebo součást společenské zábavy?
  • Máte svou oblíbenou saunu, na kterou nedáte dopustit?
  • Saunovala jste se na nějakém zajímavém místě?
  • Stala se vám při pocení zajímavá historka?
  • Seznámila jste se v sauně?

Těch otázek se nabízí obrovská paleta. A vy si můžete položit zcela jinou, než vám předkládám.

Své příspěvky můžete posílat na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já dnes v 16 hodin jednu z vás za příspěvek odměním. Knihou Hot Boys české spisovatelky M.T. Majar, Diářem na rok 2013 od Paula Coelho  a poukázkou na 500 Kč od firmy ALBI na nákup společenských her.

Reklama