.

Netradiční Vánoce u bazénu nemusíte zažít jenom v zahraničí!

Cestování

Netradiční Vánoce u bazénu nemusíte zažít jenom v zahraničí!

Největší aquapark v Čechách připravil speciální vánoční program pro všechny milovníky zábavy a nevšedních zážitků. Pokud je Vaším snem trávit Vánoce a Silvestra v plavkách, nemusíte jezdit do exotických destinací, originální oslavu si můžete užít u bazénů a tobogánů v Čestlicích!

Bazén

Pro návštěvníky je i ve dnech vánočních svátků otevřeno každý den, takže pokud Vás už omrzelo pozorovat z okna nevlídné počasí, přijďte si užít tropické horko a vodu se stálou teplotou 29°C do Aquapalace Praha. Mořské vlnobití, vodní radovánky, smích i odpočinek Vám poskytne tu nejlepší dovolenou! A to není vše – kromě oblíbených atrakcí a tobogánů na Vás čeká také zcela nový vodní autodrom s elektrickými lodičkami, vánoční animátoři se postarají o zábavu pro děti během celého dne, překvapí Vás soutěže o ceny pro malé i velké návštěvníky, a navíc 27. a 28. prosince jsou připraveny speciální dárky od společnosti McVities.

Bazén

Samozřejmě je v Čestlicích připravena zábava také pro dospělé – po setmění probíhá dvakrát za večer laser Bazénshow, která patří v České republice mezi unikátní a vyhledávanou podívanou, Saunový svět nabízí celou sérii tematických ceremoniálů, a aby byla atmosféra vánočního klidu ideální, navštívit můžete ve dnech 25. a 27. prosince speciální saunování při svíčkách, perfektní způsob jak netradičně oslavit Vánoce!

Dárek, který potěší…

Pokud Vám výběr dárků jako každý rok kromě potěšení přináší také spoustu starostí, jak se strefit do vkusu obdarovaného, letos můžete stres z nákupů hodit za hlavu. Co pořídit místo různých kuchyňských přístrojů a červených svetrů raději originální zážitek! V Aquapalace Praha zaručeně naleznete ten nejlepší dárek pro každého!

Vodní svět

Tobogány, skluzavky, umělé vlnobití, řeka spojující Palác dobrodružství, Palác relaxu a Palác pokladů. Nekonečná zábava pro celou rodinu! Ve vodním světě Aquapalce Praha na Vás čeká také Korálový dóm, potapěčská jeskyně, zmrzlinový bar, zábava je připravena i pro ty nejmenší – navštívit můžete pirátskou loď s dětskými klouzačkami, větší děti zase ocení tobogány se vstupem již od 6 let, celá rodina si může užít atrakcí, kolik jenom zvládne!

Bazén

   
23.12.2014 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Lenda26 [*]

  aquapalac je super hlavně saunový svět Sml67

  superkarma: 0 07.04.2015, 19:45:57
 2. [3] FAXÍK [*]

  Chtěli bychom se tam někdy podívat Sml58

  superkarma: 0 23.12.2014, 11:32:07
 3. avatar
  [2] kobližka [*]

  Tohle by mě ani nepřišlo na mysl Sml23

  superkarma: 0 23.12.2014, 09:55:49
 4. avatar
  [1] kaba [*]

  doma je doma, vůbec si to nedokážu představit jinde Sml16

  superkarma: 0 23.12.2014, 07:27:26

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme