.

Netradiční dárky: hřejivé a relaxační dárky

Dárky

Netradiční dárky: hřejivé a relaxační dárky

Nákupy dárků – to je tématem adventního času. Jaké dárky letos koupit? Hodnotné, ale také dárky, které někomu udělají radost, jsou vtipné a zábavné. Chceme vám představit stránky www.netradicni-darky.cz , kde najdete spoustu inspirace na vtipné a milé dárky pro všechny.

Vybrali jsme pro vás několik tipů, které zahřejí a přinesou relaxaci

Oživte si svůj byt či dům krásným a na dotek příjemným polštářkem s potiskem červených květů. Polštář je plněný polystyrenovými mikrokuličkami.

darHřejivé zvířátko tygr na krk do mikrovlnky. Tygr obsahuje semínka prosa a sušenou levanduli. Stačí jej vložit do mikrovlnky na 2 minuty (při výkonu 600-1000 W) přiložit na krk a plyšák bude hřát cca 2 hodiny. Můžete se tak zbavit bolesti rychle a snadno.V případě, že byste chtěli ochladit, vložte tygra do ledničky. Součástí je i návod k použití. Tygr Vám bude jistě dělat radost a díky příjemnému povrchu, plyš, se s ním budete chtít pořád mazlit.

botkyHřejivý botičky do mikrovlnky. Botičky obsahují semínka prosa a sušenou levanduli. Stačí ji vložit do mikrovlnky na 2 minuty (při výkonu 600-1000 W) a botičky Vás pak bude hřát cca po dobu 2 hodin. Součástí balení je i návod k použití. Vrchní část bot se dá shrnovat.

Botičky Vám bude jistě dělat radost a díky příjemnému povrchu, plyš, je budete chtít mít na nohou pořád. Užijte si uklidňující a hřejivý komfort.

ovečkaHřejivý plyšák ovečka do mikrovlnky. Ovečka obsahuje semínka prosa. Stačí ji vložit do mikrovlnky na 2 minuty (při výkonu 600-1000 W) a ovečka pak bude hřát cca 2 hodiny.

V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky. Součástí je i návod k použití. Ovečka Vám bude jistě dělat radost a díky příjemnému povrchu, plyš, se s ní budete chtít pořád mazlit.

polštářNetradiční polštář pro muže, který jistě udělá každému radost. Červený korzet lze rozvázat a horní část shrnout dolů tak, aby bylo vidět poprsí :)

kravičkaHřejivý ponožkáč kravička do mikrovlnky. Kravička obsahuje semínka prosa. Stačí ji vložit do mikrovlnky na 2 minuty (při výkonu 600-1000 W) a kravička pak bude hřát cca 2 hodiny.V případě, že byste chtěli ochladit, vložte ponožkáče do ledničky. Součástí je i návod k použití. Kravička Vám bude jistě dělat radost a díky příjemnému povrchu, se s ní budete chtít pořád mazlit.

Hřejivý ponožkáč zajíc do mikrovlnky. Zajíc obsahuje semínka prosa. Stačí ji vložit do mikrovlnky na 2 minuty (při výkonu 600-1000 W) a zajíc pak bude hřát cca 2 hodiny.

V případě, že byste chtěli ochladit, vložte ponožkáče do ledničky. Součástí je i návod k použití. Zajíc Vám bude jistě dělat radost a díky příjemnému povrchu, se s ní budete chtít pořád mazlit.

polštářKrásný oboustranný polštář, který vám zlepší náladu jak ráno, tak i večer. Na jedné straně najdete smějící se sluníčko s textem: vstávat a cvičit! Na druhé straně měsíček s hvězdami a textem: Pšt... tady se spinká.

polštářPolštář, který mění barvy, pomocí LED svítidel uvnitř. Příjemný povrch vás bude neustále svádět k tomu, abyste se s ním mazlili. LED polštář představuje jedinečnou interiérovou dekoraci. Uvnitř se mění barvy a přes měkkou povrchovou textilii propouští polštář příjemné světlo.Vynikne především ve ztemnělé místnosti a svým měnícím se světlem vytváří jedinečnou atmosféru.

   
26.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme