.

Nestresujte se s vánočním úklidem!

Dárky

Nestresujte se s vánočním úklidem!

Nebaví vás vysávat každý den? Chcete svůj čas trávit raději se svými blízkými? V tom případě vsaďte na robotické vysavače, které vysávají samy a k úklidu vás vůbec nepotřebují. Vyzkoušet můžete robotické vysavače značky Ecovacs.

ecovacs

Značka Ecovacs přináší na český trh robotické vysavače nejvyšší kvality. Kromě skutečnosti, že robotické vysavače vysávají samy a vy vůbec nemusíte být doma, nabízí ještě i další jedinečné funkce. Tou je např. antibakteriální funkce Ag+ nebo využití magnetické pásky pro trvalé vymezení vysávaného prostoru. Samozřejmostí je programování úklidu na vámi vybraný čas.

Ecovacs

Dva v jednom

Pod značkou Ecovacs naleznete více modelů robotických vysavačů v různých barevných provedeních. Zvolit můžete např. Ecovacs Deepoo D76, který snadno a rychle proměníte v běžný lux do ruky. Balení totiž obsahuje i klasickou hadici včetně všech nástavců a navíc popruh, díky němuž si přístroj snadno zavěsíte na rameno, což se vám bude hodit zejména při vysávání schodů.

Ecovacs

Tento model má moderní nabíjecí stanici, která slouží také jako nádoba na nečistoty. V praxi to znamená, že jakmile stroj skončí s vysáváním, najede do nabíjecí stanice, která z něj vysaje posbírané nečistoty a přemístí je do větší nádoby. Prodlouží se tak doba, po níž musíte zásobník vysypat.

Plynulý pohyb vysavače D76 po podlaze zajišťuje 45 bezpečnostních senzorů, dokonalý úklid potom čtyři  různé režimy. Inteligentní model Deepoo D76 dokáže dokonce i mluvit, přehrávat hudbu a vlnit se do jejího rytmu.

Ecovacs

Ideální očistu plochy zajistí čtyři různé režimy úklidu. Vybrat si můžete automatický mód, kdy vysavač sám volí a přepočítává svůj pohyb tak, aby dokonale vysál celou plochu pokoje, intenzivní mód, kdy se robot ještě více zaměřuje na znečištěnou plochu a vysává ji několikrát za sebou v různých směrech svého pohybu, režim podél stěn a také lokální úklid, který je určen třeba na rozsypanou mouku v kuchyni.

Příjemným příslušenstvím Ecovacs D76 je virtuální zeď a magnetická páska, kterou snadno vyhradíte prostor určený pro vysávání. Úklid navíc můžete naplánovat jednorázově, každodenně, nebo ve dvou různých časech. Veškerá nastavení lze provádět na podsvíceném LCD displeji.

Ecovacs

Barevné robotické vysavače tak rozzáří Vaši domácnost. K dostání již od 3999 Kč.

Zapojte se do exkluzivního Klubu Ecovacs a čerpejte jeho benefity

Pokud chcete dopřát vašemu robotickému pomocníkovi maximální péči a komfort, přidejte se do Klubu Ecovacs. Získáte přístup do značkového online obchodu, ve kterém můžete zakoupit originální příslušenství Ecovacs, ale i náhradní díly. Využít můžete také bezplatného poradenství s odborníkem. Pro každého nového člena Klubu Ecovacs je navíc připraven dárek v podobě bočních kartáčků pro svůj robotický vysavač.

Zákazníky prověřená značka Ecovacs působí na českém trhu již řadu let a získala mnoho uživatelských i odborných doporučení. Robotické vysavače dělají radost svým úklidem v tisících domácnostech.

Ecovacs je značka, která má své vlastní technologické a vývojové centrum, které neustále pracuje na zdokonalování robotické technologie.

Více informací naleznete na www.ecovacs.cz

   
17.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme