Vztahy

Nestoudné myšlenky

Mám výčitky. Jsem těhotná, jako touhle dobou spoustu dalších, ale jsem jiná než ony. Moc jsem si miminko přála a moc se na něj těším. Každý další týden těhotenství pročítám na internetu články, jak už je miminko velké, kolik váží, čeho bych se měla vyvarovat a s čím bych naopak měla začít.

Tím ale moje podobnost s ostatními končí. Ostatní těhotné totiž chodí po krámcích, nakupují oblečky, prohlížejí si doplňky pro miminka dostupné na našem trhu, povídají si o těhotenských prohlídkách, ukazují fotky z ultrazvuku a těhotenské knížky a říkají, že po nich chce manžel doma sex, ale jim že se do toho ani trochu nechce. A tady je právě ten rozdíl.

Zatím mě nebaví nakupovat oblečky ani pořád do kola omílat, kdo byl u jakého doktora a co mu řekl - ale ten sex! Můj manžel nejenže nemusí žadonit o sex, mám pocit, že už přede mnou dokonce prchá. Mé libido narostlo do obřích rozměrů! Líbí se mi každý chlap. Opravdu snad každý! No, notorik Jirásek ze druhého patra ještě ne, ale nepřekvapí mě, když na něm hned zítra najdu přeci jen něco přitažlivého.

Dřív jsem jela autobusem a prohlížela jsem si převážně ženy. Co mají na sobě, co mají za účes a teď?! Je mi jedno kdyby byla v uličce autobusu módní přehlídka. Pořád koukám na chlapy a hned se mi v hlavě odehrávají sexuální příběhy. Stydím se a snažím se koukat do země, ale to zase vidím na chlapovy boty, má velikost tak 45 a co znamená velká bota, aha?! A v hlavě už se mi rozjede další příběh. A že to jsou to příběhy, které bych nikdy nikomu nevyprávěla.

Kde se to ve mně bere? Dokonce jsem zašla tak daleko, že se těším, až se manžel zdrží v práci (když už se mu tedy do toho sexu tolik nechce) a já budu moc na chatu v rubrice Sex a flirt strávit s někým alespoň virtuální zážitky. Párkrát se mi stalo, že mě někdo z chatu pozval na rande. Zatím jsem ještě nešla, ale možná je to otázka času. Přemýšlím, kam to půjde dál. Co když se s někým sejdu a bude se mi líbit. Přijde mi to strašně nemorální být manželovi nevěrná právě v této době.

Třeba navrhnete nějaký ten samosex. To mě taky napadlo. Ale i to mi přijde takové divné, myslím na to, jak tam ten drobeček spinká v domění, že je s mámou sám a v klidu a najednou se kolem něj všechno začne prokrvovat a ohřívat…..

Mám strach, jelsti budu dobrá máma. Přejde mě to? No i když musím přiznat, že když přestanu myslet na všechny ty morální důvody a na to, že bych si měla prohlížet oblečky tak jsou to pocity báječné. Třeba v tom autobuse vidím zajímavého chlapíka. V hlavě se mi odehraje nějaký ten pěkný příběh a já si v tom lítám po zbytek dne. Navenek se to projevuje tak, že se stále usmívám, jsem na lidi milá a vůbec, mám výbornou náladu. Napadá mě, že tohle by zas mohlo být pro miminko dobré.

Tak nevím. Našla jsem jednu jedinou kamarádku, která říká, že těhotenství bylo její nejlepší sexuální období. Ostatní mluví o oblečcích.

Pochopitelně čtenářka "Leontýna"
   
25.03.2003 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. [32] Michaela 323 [*]

  Zřejmě nerovnováha hormonů v těhotenství.Po porodu nebudeš mít na tyto myšlenky čas (ani chuť) a vše se vrátí do normálu.

  superkarma: 0 25.03.2008, 17:25:44
 2. avatar
  [31] átéčko [*]

  Honza: Ty těhotný chlape! Kdybyste o sebe dbali alespoň jako ty těhotné, jenže vy si necháte ty vany narůst z piva a o sexu už jen tlacháte. Někdy až nechutně

  superkarma: 0 25.03.2008, 12:45:21
 3. avatar
  [30] átéčko [*]

  Sandy: Jo taky jsem si to říkala
  Leontýna: Měla jsem stejné pocity! Manžel se bál o mimi a já jsem hltavě sledovala muže.

  superkarma: 0 25.03.2008, 12:42:44
 4. avatar
  [19] aninas [*]

  Holky, pozor, aby nakonec vasi manzilkove nechteli, abyste byly porad tehotne

  superkarma: 0 25.03.2003, 17:25:05
 5. avatar
  [15] Drahuška [*]

  Po porodu se vše vrátí do kolejí před těhotenstvím. V těhotenství je oblast pánve více prokrvená, tzn. více citlivá, proto i styk bývá v této době jakoby lepší. Vím to! A přeji Ti, abys svůj chtíč udržela pouze na uzdě fantazie (týká se cizích mužů).

  superkarma: 0 25.03.2003, 11:55:23
 6. avatar
  [14] femme [*]

  buď Leontýnko v klidu, nepřejde tě to a buď ráda , přece jsme ženský a ženský zajímají chlapi a naopak, né?

  superkarma: 0 25.03.2003, 11:13:49
 7. avatar
  [11] Lucimo [*]

  Leontynko, miluj se, vymyslej si sexualni fantazie s cizimi chlapy, delej si to sama, proste vsechno co ti dela dobre... Jen se s nikym neschazej, hormony by ti mohly zatemnit mozek a mohla bys udelat neco ceho bys pak treba litovala. Ale na fantaziich neni nic spatneho.
  Drzim palce, at jsi v pohodeš, pak bude v poho i mimi...

  superkarma: 0 25.03.2003, 09:47:50
 8. avatar
  [8] Kremzina [*]

  Taky mám stejnou zkušenost jako některé z ostatních. Myslím, že když je žena v těhotenství O.K., normálně chodí do práce a nemá čas se příliš zaobírat sama sebou má prostě na sex chuť. A to, že je chuť v těhotenství větší je možná dáno nějakými hormony, že je vlastně sex bezpečný a můžete si ho oba užít. Faktem je, že i můj manžel měl zvláště ke konci už taky jakýsi ostych, ale já jsem to zdůvodňovala uvolněním porodních cest. Takže jsme se milovali až do 40. týdne. Malá se narodila v 41.týdnu a je v pohodě.

  superkarma: 0 25.03.2003, 08:08:15
 9. avatar
  [7] sarobrouk [*]

  Co ti připadá na sebeuspokojování divnýho? Jestli si představuješ jak se to kolem miminka prokrvuje, tak se to propkrvuje mnohem víc při sexu s chlapem a ještě to šťouchání k tomu !!! Jestli nechceš uštvat sexuálně svojeho chlapa, tak je pro tebe nejlepší řešení to zkombinovat se sebeuspokojením a budete oba vpohodě, ne?

  superkarma: 0 25.03.2003, 08:08:00
 10. avatar
  [6] Kájina [*]

  ja teda tehotna nejsem,ani jsem jeste nebyla,ale zrovna minuly utery davali Pratele,a Rachel,ktera ceka miminko,tak prozivala prave to co ty... myslim ze se to zlepsi,a urcite budes skvela mama... preju hodne stesticka

  superkarma: 0 25.03.2003, 07:50:07
 11. avatar
  [4] Landriel [*]

  Leontýnko, neboj, u nás to bylo podobné, těhotenství bylo i moje nejlepší sexuální období - když pominu začátek známosti. Zato ted .

  superkarma: 0 25.03.2003, 07:33:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme