Bulvár

Nestárnoucí Chantal Poullain – miluju fotbálek a mušle

Půvabná divadelní a filmová herečka Chantal Poullain (58) prozradila svůj recept na to, jak vypadat stále skvěle. Srší pozitivní energií a úsměvy nešetří.  A právě v tom tkví celý fígl. Tenhle přístup jí rozhodně svědčí a její věk byste jistě neuhodli. „Miluju fotbálek, ráda ho hraju už od dětství.“, směje se Chantal a nadšeně vyzývá šéfkuchaře Romana Dolejše a během několika málo vteřin mu dává první gól. Na oplátku ji pozval do své kuchyně. Chantal je žena mnoha talentů. Umí připravit jedny z nejlepších mušlí na víně. Chantal je pravidelnou návštěvnicí francouzské brasserie Chez Marcel, jenž letos slaví své již dvacáté výročí. Zdejší kuchyni má moc ráda.

cahn

„Mušle jsou úžasná delikatesa. Když je koupíte, jsou uzavřené a ty, co se při vaření neotevřou, nejezte. Ty nejsou dobré.“, říká půvabná herečka během přípravy. Za necelých deset minut byly mušle na víně a la Chantal hotové a chutnaly úžasně. Třeba se zařadí i do jídelníčku restaurace.

Chantal má opravdu šmrnc a umí místnost, do které vejde, prozářit. Domestikovaná Francouzka má syna Vladimíra se slavným komikem Bolkem Polívkou.

chan1 

   
15.05.2015 - Společnost - autor: Tisková zpráva

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme