Domácnost

Nestárnoucí Black&White bude slušet i vaší koupelně

Kombinace bílé a černé barvy si drží neochvěnou pozici nejen ve světě módy, ale i interiérového designu, kterému dodá nádech strohé, ale efektní  elegance, ať už v retro nebo hitech stylu. Právě univerzálnost a odolnost vůči jakýmkoli módním vlivům a vlnám dělá z tohoto barevného tandemu jednu z nejoblíbenějších kombinací. Jak to vypadá, když ovládne prostor koupelny?   

Siko                                                                                     

SikoLapovaný obklad a dlažba v kombinaci se štípanou mozaikou série Zeus od předního výrobce Fineza (obr. vlevo). Sanitární keramika v černobílé kombinaci pochází z dílny světoznámého designerského studia TRIOMINI – materiál původně používaný na výrobu luxusních pracovních desek je neuvěřitelně odolný díky své celoprobarvenosti a zároveň umožňuje nekonečnou tvarovou variabilitu. Obklad Bianco Nero představuje harmonii protikladů dvou barev, které se vzájemně přitahují (obr. vpravo).

Novinková mozaiková dlažba Zeus Fineza se strukturovaným povrchem se nabízí ve dvou provedeních. Záleží jen na Vás, zda převládne bílá nebo černá.

SikoNová kolekce umyvadel a umyvadlových skříněk Strada od výrobce Ideal Standard. Lineární pravoúhlé tvary této kolekce odpovídají současným trendům čistých a minimalistických interiérů. Jemnost základních tvarů této kolekce je zdokonalena štíhlými okraji umyvadel.

SikoPříklad řešení black&white koupelny, kdy se přísně geometrické linie, jež pomáhají opticky vytvářet jednotlivé zóny v prostoru doplní listelami, jež prostor zútulní a interiér spojí v jeden kompaktní celek. Obklad série Madera od výrobce PILCH, který je součástí exkluzivní nabídky SIKO KOUPELNY.

SikoKoupelnový nábytek Naturel Verona nabízí jednoduché a přímé tvary v různém provedení velikosti a barev. Černá v tomto případě skvěle doplňuje, resp. tvoří jeden celek s bílým designovým umyvadlem z litého mramoru.

SikoNástěnný radiátor HAND Cordivari Design, typický protagonista současného trendu vytápění, kde topné těleso vytváří a doplňuje originální tvář interiéru. Významní světoví designéři vytvářejí pod značkou Cordivari dokonalou funkčnost a styl, který je schopen dát teplo a eleganci každému obytnému prostoru, koupelny nevyjímaje.

SikoNezbytné doplňky skvěle podtrhnou výsledný dojem – koupelnová předložka ze syntetického textilního vlákna se strukturou vlny, jež se snadno udržuje a pere. K dostání v celé síti prodejen SIKO KOUPELNY.

Kompletní nabídku najdete v aktuálním katalogu SIKO KOUPELNY nebo www.siko.cz.

   
04.02.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] bleblemcy [*]

  Taková kombinace je na mne příliš moderní já mám ráda v koupelně hřejivé barvy a hlavně BW chce prostor takže je kombinací pro velké koupelny a ne pro panelákové mini koupelničky

  superkarma: 0 21.03.2013, 03:34:19
 2. avatar
  [8] saruz [*]

  No asi nic pro mou koupelnu.

  superkarma: 0 20.03.2013, 08:49:50
 3. avatar
  [7] Winnie the Pooh [*]

  Černobílou koupelnu máme v domku, který jsme koupili (už i s tou koupelnou). Od začátku se mi nelíbila, ale jelikož je plnně funční, není prioritou ji teď předělávat. Už jsem si sice trochu zvykla, ale pořád sním o žluté, oranžové, zelené... Tak snad jednou...

  superkarma: 0 07.02.2013, 15:14:51
 4. [6] PEPI11 [*]

  To se mi nelíbí ani trochu. Je to napohled studené, neútulnéSml57

  superkarma: 0 04.02.2013, 16:54:36
 5. avatar
  [5] kobližka [*]

  Černobílou koupelnu určitě ne.Podle mě to není nápadité a řekla bych,že nuda.Ale hlavně děsně nepraktické.Na černých obkladech je vidět každá kapička.

  superkarma: 0 04.02.2013, 16:39:48
 6. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml15ne ne

  superkarma: 0 04.02.2013, 15:05:39
 7. [3] Trefa [*]

  Trefa:neni to muj styl.novou koupelnu neplanuji.

  superkarma: 0 04.02.2013, 14:07:23
 8. [2] Ivushka12 [*]

  Zdá se mi to moc tmavé

  superkarma: 0 04.02.2013, 07:10:08
 9. [1] lidicka [*]

  Černou barvu nemám ráda a už vůbec bych ji nedala do koupelnySml23

  superkarma: 0 04.02.2013, 06:08:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme