Vaření

Nespresso představuje Umilk – oblíbený kávovar U s mléčným řešením

NespressoSpolečnost Nespresso obohacuje řadu kávovarů U o Umilk. Ten jediným pohybem připraví oblíbenou kávu Grand Cru a nově se postará díky šlehači Aeroccino3, který je zabudovaný na jedné platformě spolu s kávovarem, také o přípravu šlehaného mléka. Rafinovaný modulární design Umilk umožňuje měnit tvar kávovaru pomocí pohyblivé nastavitelné nádržky na vodu a také šlehače Aeroccino3. Umilk se tak dokonale přizpůsobí vašemu interiéru. Kávovar vyhovuje náročným zákazníkům, kteří žádají kávu nejvyšší kvality a zároveň jednoduchost a pohodlí. Umilk bude k dostání od září 2013 za 4990 Kč v Nespresso Boutique, online na stránkách Nespresso, v Nespresso Clubu a u vybraných obchodních partnerů.

Umilk disponuje dotykovým displejem, který si pamatuje naprogramovaný objem oblíbené kávy Ristretto, Espresso Nespressonebo Lungo, a tudíž se pokaždé nemusí znovu nastavovat. Ve snaze co nejvíce usnadnit přípravu kávy je také podstavec nastavitelný pro menší i větší šálky – dle zažitých kávových rituálů. Kromě rychlého nahřátí, do pouhých 25 vteřin, se Umilk může pochlubit i plně automatickou přípravou kávy od okamžiku vložení kapsle a uzavření elegantního posuvníku. Stejná funkce zabezpečuje také dokonalou extrakci kávy a zaručuje čistotu při její přípravě, neboť kapání přebytečné vody se okamžitě zastaví a použitá kapsle je automaticky odstraněna.

Moderní funkce však nejsou všechno – Umilk má na svou třídu optimální energetický profil. Navíc je tělo kávovaru z více než 50 % vyrobeno z recyklovaných materiálů (ty však nejsou v kontaktu s potravinami) a po devíti minutách nečinnosti se automaticky vypne.

NespressoU kávovaru Umilk je jednoduchost výrazem naprosté sofistikovanosti ve funkčnosti a designu a jeho minimalistický současný vzhled krásně zapadne do každého interiéru. Umilk bude k dostání ve dvou decentních barevných odstínech Pure Cream a Pure Black a bude se vyznačovat hladkými elegantními křivkami a logem Nespresso vyraženým na bocích.

 

   
08.08.2013 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] marde [*]

  Mám přístroj od synaSml16

  superkarma: 0 08.08.2013, 07:27:57
 2. avatar
  [1] lenig [*]

  na tyhle přístroje už nemám místo, ale ani prašule a navíc, já zatím jsem spokojená s klasickým turkem Sml59Sml67

  superkarma: 0 08.08.2013, 06:39:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme