Hrajeme písničky na přání. Toto je výběr posluchačky Dejens. Při poslechu rádia ŽENA-IN.cz si procvičíte cizí jazyky!

Rádio ŽENA-IN.cz - vše oblíbené internetové rádio - hraje vypalovačky na přání. Následující set je srdcovkou posluchačky Dajens...


Dobrý den,

zasílám Vám své oblíbené písničky a také něco o tom, proč se mi zrovna ony líbí. Většinou poslouchám latinskoamerické interprety, protože z z nich srší temperament. Věřím, že se Vám budou líbit stejně jako mně.

Thalía - Tú y Yo

Líbí se mi na ní hlavně její melodie a ráznost. Když jí slyším, jsem plná energie.

Paulina Rubio - Yo No Soy Esa Mujer

Text je velmi výstižný - mluví o hrdosti ženy, ta říká, že se chce bavit a ne sedět doma a čekat na muže

Marcela Morelo - Para toda la vida

V překladu „Na celý život“, krásná chytlavá melodie a zamilovaný text.. není co dodat

S přáním pěkného dne,
Dajens

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Dajens

Milá Dajens, vy jste rozpolcená osobnost. Hrozně, ale hrozně ráda se bavíte a užíváte si života. Milujete sluníčko, dlouhé pláže, kluby a koktejly. Když vstoupíte na taneční parket, jste královnou. Na jednu stranu divoká, nespoutaná kočka, která ale touží po lásce na celý život. Myslím že tu pravou poznáte (nebo jste poznala?) až po třicítce.

Trefa do černého?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama