Čtenářka Turkmichaela nemá ráda houby a ani rýži s masem a také všechno to srkání, krkání, mlaskání a kapání. Díky Vám Turkmichaelo za příspěvek.

Vaření i jídlo miluju.Ráda připravuji sladké dezerty a moučníky, ale ze všeho nejvíc mě baví úplně nové, mnou ještě neotestované recepty.

Mezi mou nejoblíbenější pochoutku ovšem patří špagety s báječnou rajčatovou omáčkou, které miluju už od malička. Jsou velmi chutné a zárověn velmi lehké na svou přípravu, takže si je mohu připravit opravdu kdykoliv a kdekoliv ;)

Jídlo, které nesnáším a nikdy bych ho nesnědla jsou houby na všechny způsoby. Pamatuji si, že jednou mě na návštěvě u našeho strýce rodiče donutili sníst jednu strašně slizkou nakládanou houbu v rosolu, nebo kdo ví co to bylo a od té doby žádný hřib nedokážu sníst a vadí mi i jejich pach.
Nemusím ani rýži s masem, ale je zajímavé, že rýžový nákyp či mléčná rýže mi vůbec nevadí.

U jídla mi vadí, když někdo zkrátka jí jako ,,prase'' krká, mlaská a srká či kape na prostírání.

Jídlo, které bych ráda znovu ochutnala jsou slávky, které jsem měla na dovolené s těstovinami a vynikající omáčkou. Ze začátku sice měli divnou a zajímavou chuť, ale brzy jsem si je opravdu zamilovala.

Mě osobně je více sympatický Pohlreich než Babica a ráda se dívám na jeho pořady a vždy žasnu, co všechno dokáže vykouzlit na talířku.

Všechny moc zdravím a dejte si něco moc dobrého k obědu :)

Turkmichaela
Text nebyl redakčně upraven


Končí téma:  O jídle, pro které byste vraždila, nebo se nechala zabít!

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním. Zajímavými knihami: Chléb v hlavní roli a Domácím bylinářem.

Reklama