Manžel čtenářky Kobližky má jiné věci na práci, než kritizovat jí oděv. Ostatně by si to ani nenechala líbit. Ale zná jednoho takového muže a nemá pro něj žádné lichotivé označení, je to prostě v*l.

Přečtěte si vyprávění čtenářky Kobližky o jednom „upjatém módním diktátorovi“.


Dobrý den parádnice i ty, které jsou módou nepolíbeny.

Jestli mi manžel mluví do oblečení?... ne. Myslím, že má na starosti důležitější a řekla bych, že i smysluplnější věci, než se zabývat tím, v čem chodím. A navíc - nemělo by to řádný smysl, já bych si do oblečení mluvit nedala. Nesnáším chlapy, kteří svým partnerkám diktují a nařizují v čem smí ven a v čem už ne. Ten by letěl... jéééé... už to vidím. Jsem tolerantní člověk, řekla bych, že až přespříliš a totéž očekávám od partnera. Nenechala bych se svázat žádným diktátem - „ty máš tu sukni krátkou, a hele, co ten výstřih, nepřeháníš to? No, to snad nemyslíš vážně, že si vezmeš tuhle průsvitnou halenku“... NE !
Ale znám jednoho takového. Teď nevím, jaký výraz bych pro něj zvolila. Prostě je to v*l, promiňte mi to, dámy. Před pár lety jsem pracovala v jedné soukromé firmě a kancelář byla v domě majitele. Dobře jsme se znali, tykali si a jeho žena byla taková drobná, velmi poddajná a poslušná ženuška. A on si na ní léčil svoje mindráky. Vyžadoval, aby chodila neustále sexy oblékaná a jí to absolutně nebylo vlastní. Nakupoval jí spodní prádlo, které se líbilo jemu a musela ho nosit. Nakupoval jí i šatičky, všechno kraťoučké a chtěl, aby chodila na podpatcích. A nejen to, on chtěl, aby dělala jen to, co chce on sám. Nikdy jsem jí neviděla v kalhotech a pohodlných botech. Dokonce i na občasný výlet do přírody, když šli se psem, musela chodit takhle oblečená. Myslíte si, že si vymýšlím? Ne, vím to naprosto přesně, on se tím ještě chlubil, že jí koupit takovou, nebo makovou noční košilku a hned chtěl, aby si jí vzala... úplný magor. Nesnáším manipulátory, ať se jedná o oblečení, nebo cokoliv jiného. Většinou je to chudák, co má sám nějaký komplex. Takže já jsem za svobodu pohybu, myšlenky, oblékání. A hurá do obchodu koupit si nějaký hadřík!

Tak se mějte hezky, ať už chodíte v čemkoliv,
Kobližka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama