Diskuze

Nesmělý,nezkušený přítel (31)

Už si nevím rady s přítelem-má strach z bližšího kontaktu.

Dobrý den, je mi 25 let a mám o 6 let staršího přítele. Chodím s ním více jak rok, ale mám pocit, že náš vztah se od začátku nikam neposunul. 

Už od první chvíle jsem si všímala, že se dost stydí a je nesmělý. Mě by to vůbec nevadilo naopak mě, to i dost přitahovalo, ale teď to začíná jít do extrémů. Ještě jsme spolu ani nespali, protože on mi řekl, že je nezkušený a ještě ani žádnou dívku neměl. Já to respektovala a nic jsem na něj, také nezkusila. Bylo mi to sice divné, protože je i docela pohledný a má sportovní postavu,takže o vzhled nešlo, ale neptala jsem se.  

Teď se mi, začíná i vyhýbat. Nijak jsem na něj netlačila, ale už jsem naznačila, že bych náš vztah chtěla posunout dál, než jen k letmým dotekům a romantickému políbení. Hned se mi začal trochu  vyhýbat, tak jsem se šla zeptat jeho sestry, se kterou se znám, už z doby než jsem se seznámila s jejím bratrem. Ona mi řekla narovinu, že takhle se chová od narození . Vždy se nechal lidmi a dětmi odstrkovat, byl hrozně hodný a starostlivý a toho každý využil. Přitom, ale vystudoval vysokou školu a je hrozně inteligentní, má dobrou práci. Lidé ho nyní i v práci také dost využívají, každý za ním chodí pro "pomoc" a on vždy jde a udělá to co mu řeknou. Já lidem, když mohu tak  ráda pomůžu, ale dokážu rozeznat pomoc od vychytralosti. 

On mi říká jak mě má rád, vždy mě vyslechne. Ale jak naznačím náznak na jiné sblížení  cukne.  Nechápu kde je problém, já jsem k němu dost otevřená. Jsem sice povahově úplný jeho opak, ale to určitě nevadí. Jinak věřící není,  to vím. 

                       Bylo by dobré s ním jít, třeba do poradny nebo k psychologovi? 

                       Jak mu mohu sama pomoci?

                       Děkuji  Anastazia

18.11.2014 - Partnerské vztahy - autor: Anastazia89

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme