Novinky

Nervy na Miss Junior: Selhalo sčítání hlasů

Miluška Bittnerová je nejen atraktivní herečka, ale také zdatná moderátorka. Finálový večer Miss Junior 2014, který moderovala, se jí velmi povedl, ale pěkně se na něm zapotila.

Na samém závěru selhalo sčítání hlasů a výsledné obálky se ne a ne objevit. A tak Miluška musela improvizovat. Pomohla jí při tom zpěvačka Marta Jandová a zapojily se i všechny finalistky Miss.

„Víte, běžně je schopen moderátor uhrát tak 3-4 minuty navíc, ale dnes to bylo 10, a to bylo opravdu moc“, říká usměvavá herečka, která danou situaci zvládla bravurně.

Nakonec vše dobře dopadlo, diváci se bavili a nic nepoznali a dočkali se i nové nejkrásnější juniorky. Tou se stala osmnáctiletá studentka Andrea Žiačiková, které pro její kočičí pohled začali přezdívat „Malá Vereška“.

A kdo zasedl v porotě? Kromě známých hereckých tváří jako je Jaroslava Obermayerová, Ivana Jirešová,Vladimír Kratina nebo Martin Písařík, se tam také objevila modelka Andrea Verešová a s ní za plastickou a estetickou medicínu MUDr. Milena Vojtíšková.

sdgfsd

 

sefse

 

swegtes

 

   
07.01.2015 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme