Pokud máte ráda tento ušlechtilý materiál a líbí se vám moderní, jednoduchý design, pak je tento článek přímo pro vás. Přinášíme vám inspiraci, kde všude se dá nerez uplatnit

První vás jistě napadne nádobí. Ano, nerezové hrnce, kastroly a pánve už zdomácněly v nejedné kuchyni a hospodyňky si je nemohou vynachválit. Patří sice k těm dražším, ale jejich elegantní design, zdravotní nezávadnost a trvanlivost jsou zárukou, že jde o dobrou investici.

Kromě nádobí může nerez dobře sloužit i při servírování a míchání koktejlů. Nerezové  šejkry, chladiče na víno a sekty, či podnosy a misky dodají vašemu pohoštění eleganci a styl.

Nerezové doplňky najdou široké uplatnění i v koupelně. Od věšáčků přes dávkovače až po dózy či koše vynikne jeho čistý design v jakkoliv zařízené koupelně. V minimalisticky strohé i pestře barevné. 

Nejen v bytě, ale i v moderně pojaté zahradě se budou nerezové předměty skvěle vyjímat. Hlavně v podobě svícnů, loučí, či dekorativních artefaktů, které se můžou stát zajímavou výtvarnou dominantou.

Jak se vám líbí?

Foto: Luxurytable

Čtěte také:

 

Reklama