Čtenářka PBD přiznává, že lenošit umí, ale ne zcela. Když jde spát, musí alespoň uklidit, aby se ráno nebudila do nepořádku. Díky PBD za Váš příspěvek. Máte to jako moje maminka. A přiznávám, že jsem to nikdy zcela nepochopil. Ten hrníček přece do rána počká a nic se mu nestane. Nebo je to jinak?

Dobrý den,jestli ráda lenoším? Určitě,ale zas dlouho mě to nebaví. Občas si z partnerem uděláme takový lenošivý víkend.Většinou,když počasí moc jiných možností nedává..To si pak s partnerem lenošíme společně a nebo každý po svém.

Někdy se zasekneme na nějaké počítačové hře,jindy sleduje filmy nebo hrajeme tolik oblíbené deskové a stolní hry.Když lenošíme každý po svém,tak například partner ozkouší novou počítačovou hru.Já jim říkám PC hra pro chytré,protože já bych to prostě nezvládla.Mě jsou takové ty hry pro méně náročné:) Já se zas uvelebím u knihy a nebo u ukecáného nabytku...

Ale když je hezky,tak si zalenošíme jen chvilku a raději trávíme čas aktivně -buď na výletech a nebo při zvelebovaní bydleni-pořád je co vylepšovat,upravovat a taky čas od času prostě stěhujeme nábytek,protože takové změny máme rádi.Nebo chodíme na (nepřepadové) návštěvy nebo takové návštěvy hostíme.

Celý den ani prolenošit nedokážu.To mi jde jen když jsem nachcípaná nebo jinak nemohoucí.Já prostě neumím lenošit,když není uklizeno,neumím jít spát,když není uklizená kuchyň a umyté nádobí - nerada povinnosti odkládám na pak..

Prostě se nerada budím do bordelu:) 

Kdyby text četlo mé pubertální já,tak si poklepe na hlavu a zařadí to mezi sci-fi realitu:))

PBD
Text nebyl redakčně upraven


Umíte lenošit?

  • Jak nejraději lenošíte?
  • Umíte proflákat celý den?
  • Toužíte po lenošení a nemůžete?
  • A když si představíte prolenošený den, jak by vypadal?
  • Znáte nějakého lenocha?

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama