Magie

Nepřehlédněte prosím...


Máme problém v poradně, kde odpovídám na spoustu vašich dotazů: posíláte neúplná data, u kterých chybí čas a místo narození. To potřebuji také alespoň u jednoho, ptáte-li se na partnerské vztahy. Nemohu dalšími technikami dohledávat významy a souvislosti – není na to čas. Doporučuji všem: zjistěte si potřebné údaje než se budete ptát, protože odpověď na dotaz nacházím v souvislosti s přesností zadání. Důvody se pokusím vysvětlit, ale to další je na vás, milé ženy…

Postavení Slunce ve Znamení Zodiaku ukazuje na přirozený způsob účasti na životě, který je společný pro 1/12 všech lidí. Postavení Slunce na stupni Zodiaku (ve Znamení) ukazuje totéž pro 1/360 všech lidí, což je lepší, ale pořád ještě dost obecné.

Jestliže pošlete pouhé datum, zadávám výpočet pro polední čas a chybí-li místo, použiji automaticky souřadnice Prahy. Z toho vyplývá nejasnost v postavení zejména Luny, která může ve skutečnosti stát plus/mínus až o 6,5 stupňů jinde. Domy v takových případech používám nodální a nebudu vás zatěžovat jejich vysvětlováním, snad jen, že odpovídají životnímu úkolu lidí, narozených ve stejný den. Úplně chybí hlavní/osobní osy horoskopu, které ukazují „kdo jsem“, odkud pocházím“, „kam jdu“ a „proč“.

Pro přesné čtení možností horoskopu zrození jednoho člověka, je nutný také osobní rozměr: výpočet z celého data (i s časem a místem narození) určuje v horoskopu Ascendent, odkud budete vždy začínat, přestože základní energie horoskopu se nachází jinde, než je tento počátek života, a k jejímu vědomému a optimálnímu využití musíte dojít přes zkušenosti.

Spolu s neopakovatelným postavením všech planet jako celku, Ascendent a od něj odvozené prostory zkušeností – domy horoskopu – jsou zárukou přesného obrazu možností právě jednoho jediného člověka.

Pro příklad si představme člověka, který se narodil ve Znamení Berana, ale Ascendent jeho Nativity je ve znamení Vah: Lze o něm říci, že teprve mezi druhými lidmi bude objevovat sebe sama (teprve s orchestrem sólista). Pro uplatnění základní energie potřebuje dojít k druhým lidem, mít co nabídnout – inspirovat.

A obráceně – Váha s Ascendentem v Beranu bude mít sklon druhé třídit a nacházet vlastní prvky tu v jedné, tu v druhé skupině. Za svoji výsadu může považovat, že nepatří nikam, resp. že vychází z minulosti, odkud přináší inspiraci.

Postavení Slunce a Ascendentu ukazuje, kde začínáme sbírat zkušenosti a kdy budeme mít možnost využívat svoji životní energii vědomě. (Takový Beran s Ascendentem v Rybách začíná tam, kde jiní končí a Ryba s Ascendentem v Beranu může být věčnou inspirací…)

Domy horoskopu jsou počítány od Ascendentu a ukazují, kde jsou priority průchodu životními zkušenostmi a potenciál k rozvoji osobnosti.

Pro partnerskou astrologii platí, že stejný dům obou partnerů se vztahuje ke stejnému typu zkušeností, a podle jejich obsazení a vzájemných vztahů tam pak dochází k doplnění, naplnění či střetům v soužití, jsou vidět možnosti spojení i rozchodů. Záleží na obsazení domů v Nativitách a na tom, jakým způsobem každý z partnerů se svými možnostmi nakládal do doby počátku vztahu.

   
29.06.2006 - Astrologie - autor: Ljuba Axmannová

Komentáře:

 1. avatar
  [16] dajrin [*]

  Zajímavé... Sml22. Docela by mě zajímalo, co znamená Vodnář s Akcendentem v Blížencích... Sml80.

  superkarma: 0 28.09.2012, 14:08:34
 2. avatar
  [15] hubajda [*]

  Rikina — #2 tak to ja znam cas sveho ditete ale svuj ne

  superkarma: 0 24.09.2012, 21:15:46
 3. avatar
  [14] Avilo [*]

  Zajímavé veliceSml22

  superkarma: 0 27.06.2009, 21:09:16
 4. [6] Rikina [*]

  gufca: mně je to tak nějak jedno, já to na nic nepotřebuji. Ostatně pochybuji, že se tyhle údaje schovávají tak dlouho.

  superkarma: 0 29.06.2006, 15:30:17
 5. avatar
  [5] gufca [*]

  Rikina: Nemají smůlu. Pokud chceš zjistit čas svého narození nebo přesný čas narození dětí, stačí zavolat nebo napsat do archivu nemocnice, kde jste se narodili.

  superkarma: 0 29.06.2006, 14:24:42
 6. avatar
  [4] marketa.brenikova [*]

  Máňa: viz. naše rubrika Horoskopy, sekce Konzultace

  superkarma: 0 29.06.2006, 10:54:36
 7. avatar
  [3] jaku [*]

  Rikina: jsi na tom, jako já .
  Teď po mně děti chtěli hodiny narození, tak jsem jim na střídačku říkala: dopoledne, odpoledne, dopoledne......atd atd

  superkarma: 0 29.06.2006, 10:12:34
 8. [2] Rikina [*]

  Upřímně řečeno, neznám čas svého narození. Ani přibližně, jestli to bylo ve dne nebo v noci. Dokonce neznám ani čas narození mých vlastních dětí. Kdyby podlehly dojmu, že potřebují horoskop, mají prostě smůlu.

  1. na komentář reaguje hubajda — #15
  superkarma: 0 29.06.2006, 09:38:37
 9. avatar
  [1] Máňa [*]

  Jak se můžu spojit s paní Axmannovou. Jde to třeba mailem?

  superkarma: 0 29.06.2006, 07:30:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme