V sobotu se v Praze konala dlouho očekávaná sportovní akce Nepostradatelní. Na podiu ve sportovní hale Jedenáctka se sešly bývalé mužské aerobikové legendy: David Huf, Vladimír Valouch, Jakub Strakoš, David Holzer, Daniel Muller a Václav Krejčík – mistři světa a oblíbení lektoři, kteří se za ty roky již posunuli jinam, ale ukázali, že aerobik jim zůstal v krvi.

Famózní nápad postavit vedle sebe do jednoho cvičebního dne pro širokou veřejnost i tak trochu bývalé rivaly se zrodil v hlavě Davida Hufa, kterého zřejmě důvěrně znáte z médií, kde často prezentoval cvičení a zdravý životní styl.

www.nepostradatelni.cz

Myšlenka se chytla a výsledek byl ohromující. Bavili se účastníci i samotní lektoři. A tak zřejmě vznikne nová tradice - aspoň tak si to jednohlasně přáli všichni, kdo toho dne odcházeli domů s úsměvem na tváři.

www.nepostradatelni.cz

Partu veteránů přišla pozdravit i Olga Šípková, která právě s Davidem Hufem plánuje na příští rok tour po České republice. Bližsí informace v průběhu roku na www.nepostradatelni.cz.

  • A proč právě Nepostradatelní? Jednak by bez těchto osobností český aerobik nebyl tam, kde je, a pak se nechal David Huf, organizátor akce, inspirovat známým filmem Expendables, který před časem vrátil oblíbené akční hrdiny také do hry...

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz a databází instruktorů v celé ČR.

Reklama