Zdraví

Nepo… kažme si dovolenou aneb přibalme si sebou na cesty probiotika!

Milé čtenářky, vážení čtenáři,

blíží se jaro a všichni začínáme přemýšlet, jak a kde strávíme příjemné dny letního odpočinku a relaxace. Ti pořádnější již mají jasno, možná vybráno i zakoupeno. Rozhodně většina z nás v létě někam vyrazí. Ať už to bude pouze za odpočinkem nebo za poznáváním nových koutů země, měli bychom mít každopádně na paměti, že na cestách nás často „otravují“ zažívací potíže. Ty mohou být způsobeny změnou prostředí, jídelníčku, kvalitou vody nebo prostě jen tím, že nejsme doma.

Velmi častým cestovatelským problémem jsou průjmy. Zvláště v některých destinacích je riziko potíží větší. Příčinou průjmů je enterotoxická escherichie coli. Výskyt průjmových onemocnění u dospělých cestovatelů do cizích zemí je až 40 % (záleží na původu cestovatele, způsobu cestování a cíli cesty).
Existují studie, které pozitivně hodnotí použití probiotik jako prevenci a řešení cestovatelských průjmů. Jedná se o přirozenou formu ochrany před patogenními organismy.
Lékaři doporučují cca 14 dní před odjezdem začít užívat kombinované probiotické přípravky a posílit tak střevní mikroflóru. Když máme střeva dobře osídlena přátelskými bakteriemi, je jen malá pravděpodobnost, že dostanou šanci ty nepřátelské a přikovají nás na wc, místo toho, abychom si užívali pobytu u moře na pláži...

Je vhodné užívat doplňky s probiotiky i v průběhu pobytu v zahraničí...

pearlsProbiotika jsou dobrou ochranou i pro ženy, které trpí na záněty močových cest a různé ženské obtíže spojené s létem a koupáním. Každý gynekolog vám jistě probiotika vřele doporučí.
Pokud se rozhodnete zakoupit si na cesty probiotika, kupte takové přípravky, které se nemusí uchovávat v chladu, které mají jednoduché dávkování a výborný enterosolventní obal. Ten je důležitý pro bezpečnou dopravu probiotických bakterií do střev, aniž by byly zahubeny v kyselém prostředí žaludku.

Máme pro Vás radu i s příjemným překvapením - podívejte se na www.probio-pearls.cz.

Naleznete zde kvalitní a moderní kombinace probiotik speciálně na cesty a speciálně pro ženy a také milý dárek.

Příjemné léto a krásnou dovolenou přeje www.probio-pearls.cz - PERLY MEZI PROBIOTIKY.

pearls

   
30.03.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme