Rodina

Neplodnost: Chcete vědět víc?

Jedním z cílů projektu „DDAR – Dítě díky asistované reprodukci“, který chce pomoci lidem nalézt řešení problémů s početím dítěte, je zvýšit informovanost české veřejnosti a zabránit šíření nepravdivých mýtů. A pro informace si už nemusíte chodit do žádné ordinace. Najdete je na webu, který byl vytvořen v úzké spolupráci s lékaři, gynekology a porodníky.

Zeptejte se sama sebe. Co víte o neplodnosti, jejích příčinách či možné léčbě? Chtěla byste vědět víc? Pak právě pro vás vznikly nové internetové stránky www.stopneplodnosti.cz.

Stránky se dočkaly svého spuštění již včera - symbolicky na Den dětí. A vám mohou nabídnout nejen vše o neplodnosti, základní informace o asistované reprodukci, ale také kontakty na centra asistované reprodukce a on-line poradnu. Navíc se na stránkách můžete podílet i vy. Řeč je o sekci „Vaše zkušenosti", kde se každý může podělit o svůj příběh s ostatními návštěvníky serveru.

Odborným garantem stránek jsou lékaři specializovaní na problematiku asistované reprodukce, na dotazy v poradenské rubrice vám budou odpovídat zástupci jednotlivých center asistované reprodukce. Vznikly tak nové vysoce odborné stránky, kterým však budou rozumět i obyčejní laici.

   
02.06.2009 - Těhotenství a porod - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [3] FAXÍK [*]

  mám tři děti a další neplánuji

  superkarma: 0 14.05.2012, 12:05:21
 2. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  souhlasím,už toho bylo dost na toto témaSml23Sml75

  superkarma: 0 02.06.2009, 23:01:42
 3. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Nechci vědět nic...ale díky za optání

  superkarma: 0 02.06.2009, 13:37:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme